• <
plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-395 Gdynia, Władysława IV 43
  • Telefon: 58 785 11 47
  • Fax: 58 785 11 49
  • E-mail: office@essberger.pl

Udostępnij

ESSBERGER CREWING SERVICES Sp. z o.o. Poland jest wyłącznym przedstawicielem ESSBERGER CREWING SERVICES GmbH Hamburg.

ESSBERGER CREWING SERVICES Sp. z o.o. Poland rozpoczęła swoją działalność w kwietniu 2005 r. Poprzez odpowiednią selekcję kandydatów chcemy obsadzić flotę ESSBERGER CREWING SERVICES GmbH Hamburg młodą, prężną i doświadczoną kadrą polskich oficerów.

Dlaczego Polska?

ESSBERGER CREWING SERVICES GmbH Hamburg dąży do obsadzenia swoich statków kadrą Europejską, gdyż właśnie region Morza Północnego i Morza Bałtyckiego jest obsługiwany przez naszą flotę. Docelowo kadrę tę będą tworzyć polscy i niemieccy oficerowie. Doświadczenia z przeszłości pokazują, iż znakomita edukacja i kwalifikacje obu narodowości wpływają na bardzo pomyślną współpracę.

Perspektywy kariery

ESSBERGER CREWING SERVICES GmbH Hamburg oferuje polskim marynarzom stabilne warunki pracy oraz szerokie perspektywy kariery. Obecnie pływajaca załoga zatrudniona przez armatora od wielu wielu lat, zbliża się do odejścia na emeryturę, co otwiera duże możliwości dla nowych kandydatów. Przyszła kadra będzie szkolona przez doświadczonych oficerów mających znakomite doświadczenie z ładunkami chemicznymi. Młodzi oficerowie mają doskonałe możliwości awansu, gdyż polityka ESSBERGER CREWING SERVICES GmbH Hamburg ma na celu stworzenie kadry straszych oficerów i kapitanów z puli oficerów wachtowych obecnie zatrudnianych.

Jednostki pływajace obsługiwane przez ESSBERGER CREWING SERVICES GmbH Hamburg należą do kompanii DAL/Essberger Group. Wysoka jakość i stabilność kompani daje pewność na stałe zatrudnienie lojanej załodze przez wiele lat.

Zdjęcia

Opis dodatkowy

essberger, agencje zatrudnienia, praca na morzu, praca dla marynarzy, rekrutacja załóg, crewing, agencja pracy,

Dziękujemy za wysłane grafiki.