• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
13
wrz 2023

Dzień Dostawcy Ocean Winds. 100 pytań do OW - jak nawiązać współpracę

Szczegóły wydarzenia

13 września 2023 roku w Gdańsku odbędzie się Suppliers Day. W czasie spotkania będzie można nawiązać kontakt z kluczowymi osobami zajmującymi się zakupami i kontraktowaniem dla farmy BC-Wind. Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej. Zapraszamy do rejestracji.

Ocean Winds to jeden z największych i najbardziej doświadczonych światowych deweloperów offshore, którzy obecni są na polskim rynku. Hiszpańsko-francuska spółka działa na rynkach w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych. Jest liderem najbardziej innowacyjnych technologii, w tym pływających platform tzw. floating offshore. OW potwierdza, iż polski rynek jest jednym z tych, które traktuje priorytetowo deklarując długofalową obecność i współpracę z krajowymi dostawcami.

Ocean Winds jest właścicielem projektu morskiej farmy wiatrowej BC-Wind, który będzie rozwijany na polskich wodach Morza Bałtyckiego. Inwestor posiada wyłączne prawa do budowy morskich farm wiatrowych w dwóch sąsiadujących lokalizacjach. Projekt farmy morskiej jest rozwijany od 2012 roku. Firma stawia na bezpośredni dialog i budowanie relacji z potencjalnymi dostawcami usług i komponentów w Polsce.

Ocean Winds Suppliers Day to to doskonała okazja, aby porozmawiać z inwestorem o planowanych działaniach oraz wymaganiach dotyczący projektu morskiej farmy wiatrowej. Konsekwentnie rozwija współpracę czego dowodem jest m.in. wybór portu we Władysławowie jako bazy serwisowej dla farmy BC-Wind. Globalna pozycja OW daje unikalną szansę polskim firmom podjęcia współpracy nie tylko w ramach krajowego łańcucha dostaw, ale także możliwość dostępu do projektów offshore rozwijanych na całym świecie.

Formuła: wydarzenie hybrydowe, na miejscu odbędzie się w języku polskim, transmisja on-line będzie tłumaczona na język angielski

Miejsce wydarzenia: Olivia Business Centre, Al. Grunwaldzka 472, Gdańsk

Link do rejestracji: balticwind.eu/pl/ow-suppliers-day-2023/

Agenda

9:00-9:05

Powitanie i prezentacja zespołu BC-Wind

9:05-09:10

I. Safety first

09:10-09:45

II. Status realizacji projektu BC-Wind – Kacper Kostrzewa, dyrektor BC-Wind

09:45-10:15

III. Case study – współpraca Ocean Winds z P&Q

10:15-10:35

IV. Ochrona zdrowia, bezpieczeństwo, ochrona środowiska – wymogi Ocean Winds dla dostawców

10:35-11:00

Przerwa kawowa

11:00-11:30

V. Prezentacja planów zakupowych BC-Wind w okresie 2023-2024

11:30-12:00

VI. Współpraca Ocean Winds z Władysławowem, miejscem bazy serwisowej dla BC-Wind oraz innymi interesariuszami

12:00-12:30

VII. Innowacje – w DNA Ocean Winds

12:30-13:15

Sesja pytań i odpowiedzi

13:15-15:00

Lunch networkingowy 

Suppliers Day organizowany 13 września 2023 r. będzie okazją dla dostawców do uzyskania informacji nt. rozwoju projektu BC-Wind oraz nawiązania kontaktu z deweloperem. W trakcie spotkania przedstawione będą m.in. przykład jak OW buduje local content na rynku brytyjskim, a także jak wygląda polityka zakupowa, w tym zasady kontraktowania towarów i usług.

Spotkanie odbędzie się w formule “100 pytań do OW” zatem zapraszamy Państwa do przesyłania w poniższym formularzu pytań na które odpowiedzą przedstawiciele Ocean Winds w czasie wydarzenia.

Dziękujemy za wysłane grafiki.