• <
premium

Biuro pośrednictwa pracy

Dane kontaktowe

  • Adres: 02-801 Warszawa, Puławska 405/213
  • Telefon: tel: +48 506 988 089
  • E-mail: biuro@dwl-job.eu

Udostępnij

Firma DWL JOB specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników ze Wschodniej Europy oraz Azji. outsourcing pracowniczy, agencja pracy, pośrednictwo pracy. Naszym głównym celem jest tworzenie długoterminowych relacji partnerskich z naszymi klientami zapewniając im najkorzystniejsze warunki i profesjonalne podejście do pracy. Miarą naszego sukcesu jest satysfakcja naszych klientów dla których staramy się zapewnić najwyższą jakość oraz terminowość świadczonych usług.

Zalety naszej firmy to:

Gwarancja bezpieczeństwa dla pracowników oraz pracodawców, dająca pewność że współpracują z legalnie działająca firmą, posiadająca certyfikat APT.

Dbałość zarówno o pracodawców jak i pracowników. Po naszej stronie leży dopełnienie wszelkich formalności.

Profesjonalne podejście do naszej pracy. Oferujemy rzetelność, wywiązywanie się z obowiązków i utrzymywanie pozytywnych relacji z pracodawcami i pracownikami.

Personel naszej firmy jest stale szkolony i dbamy o podnoszenie kompetencji zespołu DWL JOB.

Jak działamy?

Firma DWL JOB pomaga w rozwiązywaniu problemów kadrowych, specjalizujemy się w pozyskiwaniu rzetelnych i chętnych do pracy kandydatów. Nasza misja to budowanie długotrwałych i pozytywnych relacji z firmami które nam zaufały.

Outsourcing pracowników.Inspirujemy pracowników do ciągłego rozwoju.

Bazując na naszym doświadczeniu, przygotowaliśmy kompleksową usługę outsourcingu. Jest to zestaw działań dedykowany dla Twojej firmy, by doprowadzić do poprawy Twoich wyników.

Naszym celem jest pomoc Pracodawcom, ale również Pracownikom w podnoszeniu kompetencji oraz dążeniu do wspólnego celu, którym jest rozwój firmy.

Szacunek do każdego pracownika

Agencja zatrudnienia DWL-JOB już od ponad 3 lat pomaga Klientom dynamicznie rozwijać się, zwiększać produkcję i sprzedaż. Czynimy to skutecznie wyszukując na rynku najlepszych i najbardziej wartościowych pracowników. Nasze działania cechuje etyczność, uczciwość i profesjonalizm. Wychodzimy z założenia, że każda kariera, niezależnie od stanowiska i środowiska pracy, jest wartościowa i zasługuje na pełen szacunek. Jesteśmy przekonani, że źródłem sukcesu i siłą napędową każdej firmy są odpowiednio dobrani, wyszkoleni i zmotywowani pracownicy. Wiemy jak ich znaleźć.

Nowoczesne narzędzia i metody pracy

W dzisiejszych czasach rynek pracy jest bardzo zmienny i dynamiczny. Dostosować się do tego muszą zarówno firmy, jak i pracownicy. My zapewniamy tym obu grupom wsparcie, oferując najbardziej korzystne rozwiązania. Jesteśmy zaufanym partnerem, który zapewnia skuteczne i sprawdzone metody, natychmiastową pomoc oraz specjalistyczne narzędzia.

Indywidualne podejście

Tym co wyróżnia naszą agencję jest indywidualne, spersonalizowane podejście do każdego naszego Klienta. W przeciwieństwie do wielu innych firm, które coraz bardziej automatyzują procesy rekrutacyjne, my stawiamy na połączenie nowoczesnych narzędzi i systemów informatycznych z elementem ludzkiej wiedzy, doświadczenia i intuicji. Nasi pracownicy dokładnie analizują każdą aplikację, tworząc ofertę dedykowaną danej firmie. W ten sposób zapewniamy najwyższy standard i efektywność naszych działań.

Oferta dla każdej branży

Agencja Zatrudnienia DWL-JOB specjalizuje się w dostarczaniu pracowników stałych i tymczasowych na różnorodne stanowiska, w zależności od konkretnych wymagań naszych Klientów. Obsługujemy firmy z różnorodnych branż: produkcyjnej, logistycznej, spożywczej, metalowej, przeładunkowej, budowlanej, obsługi klienta oraz wielu innych. Jednym ze źródeł dotarcia do licznej grupy potencjalnych pracowników jest prowadzony przez nas.


Zdjęcia

Opis dodatkowy

agencja pracy, pośrednictwo pracy, outsourcing pracowniczy, praca, pozyskiwanie pracowników z Europy Wschodniej, pozyskiwanie pracowników z Azji, agencja zatrudnienia, ludzie do pracy, poszukuje ludzi do pracy, leasing pracowniczy, obsadzanie wakatów, wynajem personelu, outsouricing pracowników, personel tymczasowy, zatrudnianie cudzoziemców, praca dla cudzoziemców, praca dla cudzoziemców w Polsce, legalizacja pobytu cudzoziemców w Polsce

Dziękujemy za wysłane grafiki.