• <
premium

Detekcja gazów, sprzęt ochrony osobistej oraz serwis i szkolenia.

Dane kontaktowe

  • Adres: 02-495 Warszawa, ul. Posag 7 Panien 1
  • Telefon: +48 22 243 06 58
  • Fax: +48 22 243 06 59
  • E-mail: info.polska@draeger.com, sprzedaz.safety.pl@draege

Udostępnij

Technika dla Życia od 130 lat
Dräger – Technika dla Życia. Każdego dnia, z całą naszą pasją, wiedzą i doświadczeniem, staramy się sprostać ciążącej na nas odpowiedzialności, by czynić życie lepszym – wraz z niezwykłą i innowacyjną technologią, która stawia życie na pierwszym miejscu. Robimy to dla ludzi na całym świecie, którzy powierzyli swoje życie naszej technologii, dla środowiska naturalnego oraz naszej wspólnej przyszłości.

Kluczem do ciągłego sukcesu Firmy, której siedziba znajduje się z Lubece, w Niemczech, jest skupienie się na wzroście w przemyśle technologii medycznych i bezpieczeństwa, jej wczesna ekspansja na rynki międzynarodowe, a przede wszystkim zaufanie, które buduje i utrzymuje relacje z klientami, pracownikami, akcjonariuszami oraz ogółem społeczeństwa.

Firmą od początku zarządzają przedsiębiorczy członkowie rodziny Dräger, którzy zawsze odpowiedzialnie stawiali czoła nowym wyzwaniom, nie tracąc przy tym prawdziwej wizji: Johann Heinrich Dräger, dr Bernhard Dräger, dr Heinrich Dräger, dr Christian Dräger, Theo Dräger, a obecnie Stefan Dräger. Zdrowy rozwój pozostaje stale głównym celem rodzinnego przedsiębiorstwa i kształtuje decyzje w Firmie po dzień dzisiejszy.

Założona przez Johanna Heinricha Drägera w 1889 roku rodzinna firma, od 2005 roku zarządzana jest przez piąte pokolenie rodziny – przez Prezesa Stefana Drägera. Podobnie jak jego poprzednicy, jest on mocno oddany czterem fundamentalnym wartościom, którymi kieruje się Firma: bliskim relacjom z klientami, nieustannej innowacyjności, wysokiej jakości oraz kompetencjom każdego pracownika. Te wartości stanowią najmocniejszą stronę Firmy i charakteryzują markę Dräger po dzień dzisiejszy.

Zasięg globalny – obecność lokalna
Dziś koncern reprezentowany jest przez własne filie na wszystkich kontynentach. Obecność lokalna sprawia, iż nasi Klienci mają stały i profesjonalny punkt kontaktowy, posiadający pełną wiedzę w zakresie standardów narodowych jak i przemysłowych, a także wymagań miejsca pracy i obecnych tam zagrożeń.

W Polsce Firma jest reprezentowana od roku 2008, poprzez Dräger Safety Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Bytomu. Dodatkowa lokalizacja 4 biur handlowych w Katowicach, Głogowie, Rumii oraz Warszawie, umożliwia nam szybsze dotarcie i wyjątkowo sprawną obsługę każdego Klienta.

Naszym celem jest stałe podwyższanie standardów bezpieczeństwa w każdej gałęzi przemysłu, poprzez zapewnianie inteligentnych rozwiązań i produktów. Z jednej strony –ponieważ zapewniamy pełny zakres produktów oraz usług, nasi Klienci mogą być pewni naszego wsparcia praktycznie w każdym obszarze działalności. Z drugiej strony – angażujemy nasze zasoby indywidualne w celu spełnienia wymagań Klientów – rozwiązaniami, które odzwierciedlają specyfikę danego środowiska pracy, czyli „szytymi na miarę”.

Niezawodna ochrona przed pyłami i cząsteczkami:
gdy niezbędne są ekonomiczne filtry oddechowe, półmaski i maski pełnotwarzowe do bardziej wymagających środowisk pracy, oferujemy pełny zakres produktów spełniających wymagania klientów.

Pomiary i detekcja szkodliwych gazów:
ponieważ zagrożenie stanowi nie tylko zapylenie, ale także gazy toksyczne i niedobór czy też nadmiar tlenu, idealnym towarzyszem podczas pracy są nasze niezawodne i trwałe przenośne detektory gazowe z wysoce czułymi sensorami Dräger. W celu zapewniania bezpieczeństwa instalacji przemysłowych dostępne są dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta stacjonarne systemy detekcji gazów.

Bezpieczna ucieczka z niebezpiecznych sytuacji:
gdy stan powietrza uniemożliwia oddychanie, tlenowe lub powietrzne aparaty ucieczkowe Dräger zapewniają źródło bezpiecznego powietrza oddechowego.

Najlepsze możliwe przygotowanie do zadania:
spektrum oferowanych przez nas szkoleń jest tak szerokie, jak wymagania przemysłu. Seminaria techniczne i serwisowe, szkolenia w zakresie poruszania się o ograniczonych przestrzeniach, szkolenia w zakresie ewakuacji w realistycznych warunkach i szkolenia ratownicze pozwalają zdobyć wiedzę o tym co ważne tak, aby nie można tej wiedzy utracić.

Idealnie konserwowany sprzęt:
dobre przygotowanie do akcji wymaga prawidłowo funkcjonującego wyposażenia. Z Dräger można być pewnym, iż zarówno personel, jak i sprzęt będą zawsze w gotowości. W celu utrzymania sprzętu w najlepszym możliwym stanie zapewniamy w pełni wyposażone warsztaty oraz oprogramowanie wspomagające procedury konserwacyjne i serwisowe.

Oferta

Nasza oferta obejmuje poniższe kategorie:

Technika pomiaru gazów:
- rurki wskaźnikowe oraz pompki Dräger
- mierniki jednogazowe
- mierniki wielogazowe
- systemy nadzoru stref
- stacjonarne systemy detekcji gazów

Ochrona osobista:
- okulary i gogle ochronne
- półmaski jednorazowe
- półmaski wielokrotnego użytku
- maski pełnotwarzowe
- filtry, pochłaniacze i filtropochłaniacze
- maski kaptury ucieczkowe
- aparaty ucieczkowe
- aparaty powietrzne
- ubrania ochrony przeciwchemicznej
- hełmy strażackie
- kamery termowizyjne
- inne

Usługi:
- serwis oferowanego sprzętu
- szkolenia

Kontakt do działów firmy

Biuro Katowice

ul. Uniwersytecka 18, 40-007 Katowice

Tel. +32 388 76 60

Fax. +32 601 26 24


Biuro Gdynia

ul. Tadeusza Wendy 15, 81-341 Gdynia

Tel. +58 671 77 70

Fax. +58 671 05 50


Biuro Głogów

Plac Konstytucji 3 Maja 1, 67-200 Głogów

Tel. +76 728 63 18

Fax. +76 728 63 68


Biuro Bydgoszcz

ul. Sułkowskiego 18a, 85-655 Bydgoszcz

Tel. +52 346 14 33

Fax. +52 346 14 37sprzedaz.safety.pl@draeger.com

serwis.polska@draeger.com

Filmy

  • Mobilny showroom Dräger w Gdańsku

  • Kluczowe momenty w 125-letniej historii firmy Dräger

Do pobrania

Opis dodatkowy

Dräger, drager, draeger, rurki wskaźnikowe, wykrywacze rurkowe, mierniki gazu, detektory gazu, detekcja gazu, metanomierze, tlenomierze, stacjonarne systemy detekcji gazów, czujniki, sensory, detektory płomieni, detekcja płomieni, kalibracja detektorów, kalibracja mierników, sprzęt ochrony osobistej, ochrona wzroku, okulary ochronne, gogle ochronne, półmaski ochronne, maski ochronne, filtry, pochłaniacze, filtropochłaniacze, kaptury ucieczkowe, maski ucieczkowe, aparaty ucieczkowe, aparaty powietrzne, aparaty oddechowe, ubrania ochrony przeciwchemicznej, ubrania gazoszczelne, hełmy strażackie, kamery termowizyjne, serwis sprzętu ochrony osobistej, szkolenia, wejście do ograniczonej przestrzeni, CSE, Confined Space Entry.

Dziękujemy za wysłane grafiki.