• <
premium

Wędkarstwo morskie.

Dane kontaktowe

  • Adres: 76-150 Darłowo,
  • Telefon: 535 119 112
  • E-mail: darlowiak1@o2.pl

Udostępnij

Zapraszamy na wyprawę po Bałtyku. Nie ważne czy jesteś doświadczonym wędkarzem, czy chcesz popłynąć pierwszy raz. Wędkarstwo morskie to świetna zabawa dla każdego. Wspaniała przygoda, duuuuża ryba i dobra zabawa gwarantowane. Posiadamy dwie jednostki przygotowane do przyjęcia kilkunastu osób na każdą. Organizujemy kilkudniowe wyprawy z noclegiem. Zapewniamy ciepły posiłek i napoje. Złowione ryby są wyprawiane przez naszych pracowników i przechowywane w chłodniach tak aby po zakończeniu rejsu mogli Państwo wrócić do domu ze świeżą pyszną rybą.

NASZE JEDNOSTKI :
DARŁOWIAK

Jedyna taka jednostka w polskich portach, jedyna na której śmiało można ruszyć w kilkudniową eskapadę po całym Bałtyku. Przeżyj przygodę o której będziesz wszystkim opowiadał przez wiele lat. Złap największa rybę w swoim życiu. Zabierz kolegów, pracowników, rodzinę na wspaniałą wyprawę. Wędkowanie, nurkowanie, zwiedzanie - nasza jednostka jest do twojej dyspozycji. Duża mesa w której w tym samym czasie kilkanaście osób może spożywać posiłek czy np. oglądać telewizję. Wygodne, komfortowe kajuty oraz prysznic dzięki którym Darłowiak jest niczym pływający hotel. Obsługa jednostki to prawdziwi zawodowcy a szyper nigdy się nie myli. Nasi goście zawsze zabierają z rejsu duuuże, świeże ryby, masę wspaniałych wspomnień i dziesiątki opowieści o największych dorszach.
DAR 19

Doskonała jednostka na wielogodzinne, wędkarskie eskapady po Bałtyku. Jedna z pierwszych w Darłowie z kilkunastoletnim doświadczeniem w organizowaniu wypraw. Zaproś znajomych czy kolegów z pracy na wspaniałą wyprawę. Taaaaka ryba, doskonała rozrywka i niezapomniane wspomnienia. Profesjonalna załoga i bezbłędny szyper to udane połowy i świeża ryba któą poczęstujesz całą swoją rodzinę i znajomych.

Zdjęcia

Opis dodatkowy

WĘDKARSTWO MORSKIE, POŁOWY DORSZA, wędkowanie na morzu, kuter, kutry, wędkowanie morskie,

Dziękujemy za wysłane grafiki.