• <
plus

Stocznia Comar Poland jest producentem wysokiej jakości jachtów typu Comet 21,

Dane kontaktowe

  • Adres: 11-500 Giżycko, Bystry 5C
  • Telefon: tel (87) 523 00 33
  • E-mail: office@comarpoland.eu

Udostępnij

Stocznia Comar Poland powstała w marcu 2005 roku jako wyrażenie żeglarskich pasji i zainteresowań właścicieli Massimo Guardigli i Krzysztofa Chmielewskiego. Konstruktorem pierwszych wyprodukowanych przez firmę jachtów Comet 33 i Comet 36 jest znany włoski projektant Sergio Lupoli. Ścisła współpraca z włoską stocznią jachtową Comar Yachts pozwoliła na stworzenie dobrze prosperującej, nowoczesnej, a zarazem dbającej o klienta firmy.
Stocznia oferuje zarówno prywatnym właścicielom jak i załogom czarterowym jachty zapewniające komfort żeglugi oraz luksusowe wyposażenie.
Obecnie na łącznej powierzchni 1400 m2 odbywa się produkcja jachtów typu Comet 21, Comet 26, Comet 33 S, Comet 35 S, Comet 36. O tym jak cenione są jachty o wdzięcznej nazwie Comet pochodzące z tej stoczni, niech świadczą coroczne nominacje oraz zdobyte tytuły jachtu roku, przyznawane przez najbardziej renomowane pisma żeglarskie. Jednostki typu Comet uważa się za: "rodzaj Porsche Cayenne do pływania dalekomorskiego".


Stocznia Comar Poland wychodzi śmiało na rynek polski, europejski jak i światowy, wiedząc o tym, iż jej jachty, obronią się swoją jakością wykonania, standardem wyposażenia i precyzją wykończenia. Natomiast konkurencyjność cenową zapewni jej ścisła kontrola kosztów wydatkowanych na materiały oraz nowoczesna technologia produkcji. Świadczą o tym przyznane stoczni nagrody i wyróżnienia. Tak więc o stoczni Comar Poland, można powiedzieć z pewnością, iż jest kolejną polską firmą działającą w intratnym segmencie luksusowych jachtów żaglowych.
Naszą specjalnością jest nie tylko produkcją jachtów. Dysponujemy także wiedzą, która pozwoli Państwu poznać wszelkie ciekawostki dotyczące produkcji wybranych przez Państwa jednostek. Cechuje nas profesjonalizm i rzeczowe podejście do każdego klienta. Dbamy również o optymalne zarządzanie kosztami związanymi z utrzymaniem jachtu. Oferujemy unikalne rozwiązania, dzięki którym Państwa środki zostaną dobrze zainwestowane.

Oferta

Stocznia Comar Poland jest nie tylko producentem wysokiej jakości jachtów typu Comet 21, Comet 26, 33 S, 35 S ,36 ale również dealerem pozostałych jednostek typu Comet w Polsce.

Dodatkowo zajmuje się również zabudową jachtów pod indywidualne życzenie klienta jak również świadczy wszelkiego rodzaju usługi stolarskie.

Tak więc jeżeli potrzebujecie Państwo jacht o wysokim standardzie, wykonany z materiałów o najwyższej jakości i z gwarancją prosimy o kontakt z nasza firmą.

Opis dodatkowy

Dziękujemy za wysłane grafiki.