• <
premium

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-175 Gdańsk, Orzechowa 5
  • Telefon: 728 998 335, 505 126 744

Udostępnij

CLIMAX to wiodący światowy producent przenośnych maszyn do obróbki skrawaniem, spawania oraz zaawansowanych systemów testowania zaworów. Od ponad 50 lat CLIMAX jest liderem branży, którą sam stworzył i rozwija.
Aktualnie CLIMAX to połączenie marek i produktów CLIMAX (przenośnych maszyn do obróbki metali), BORTECH (automatycznych napawarek), CALDER (zaawansowanych systemów testowania zaworów) oraz H&S TOOL (urządzeń do cięcia i fazowania rur).
Kompleksowość rozwiązań oferowanych przez CLIMAX pozwalających na realizację krytycznych zadań związanych z produkcją i naprawami w przemyśle, sprawiły że znalazły one swoje zastosowanie w wielu różnych branżach: w tym w przemyśle naftowym i gazowy, górnictwie, budownictwie konstrukcji wielkogabarytowych oraz przemyśle stoczniowym i offshore.

CLIMAX to najlepsza relacja jakości do ceny. Ponad 99% oferowanych urządzeń produkowanych jest w USA, gdzie obowiązują najwyższe na świecie normy bezpieczeństwa i jakości. Nasze produkty są produkowane zgodnie z certyfikatem ISO 9001
i spełniają międzynarodowe standardy, w tym certyfikat CE.

Oferta

CLIMAX to NAJWYŻSZA NA ŚWIECIE WYDAJNOŚĆ
CLIMAX to najlepsze na Świecie przenośne maszyny do obróbki metali, systemy do automatycznego napawania oraz zaawansowany systemy do testowania zaworów.

CLIMAX to POŁĄCZENIE MOCY z NIEZAWODNOŚCIĄ
Przenośne wytaczarki marki CLIMAX są najbardziej kompaktowymi i niezawodnymi jednostkami dostępnymi na rynku. Dzięki nim realizacja nawet najbardziej skomplikowanych obróbek jest stosunkowo prosta i możliwa do realizacji przy zachowaniu najwyższej efektywności.

CLIMAX to NAJWIĘKSZA NA ŚWIECIE WYPOŻYCZALNIA
Climax na całym świecie posiada ponad 2500 jednostek sprzętowych z przeznaczeniem do wypożyczenia. Nie musisz od razu kupować oferowanych przez nas maszyn. Możesz je najpierw wypożyczyć, przetestować i o ile odpowiedzą pozytywnie na Twoje oczekiwania będziesz mógł je kupić.

CLIMAX to KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE DLA PRZEMYSŁU
CLIMAX to kompleksowe rozwiązanie dla przemysłu, które z powodzeniem sprawdzają się wszędzie tam gdzie gabaryty elementów konstrukcyjnych jak i ich dostępność stanowią problem w technologii remontowo-produkcyjnej. Wyeliminowanie kosztów transportu przy jednoczesnym rozbudowaniu usługi serwisowej pozwala na znacznie szybsze realizowanie zadań produkcyjnych, a w przypadku awarii; na szybsze przywrócenie ciągłości produkcji.

Kontakt do działów firmy

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR CLIMAX na POLSKĘ:

NGLMachining Artur Chróścielewski Rafał Bogusz Sp.j.
ul. Orzechowa 5
80-175 Gdańsk

kom.: +48 728 998 335
e-mail: [email protected]
www.nglmachining.com

Opis dodatkowy

mobilna obróbka skrwaniem, obróbka skrawaniem, obrabiarki przenośna, in-situ machining, on site machining, przenośne maszyny do obróbki skrawaniem, przenośne wytaczarki, prznośne tokarki kołnierzowe, przenośne frezraki, wytaczarki, portable line boring, portable machining, machining, obróbka u klienta, obróbka przenośna, przenośne wytaczanie, obróbka mobilna, obróbka przenośna, falnge facer, wytaczarka, frezarka, climax, verg, mirage

Dziękujemy za wysłane grafiki.