• <
plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-299 Gdańsk, Planetarna 9
  • Telefon: 609 600 871
  • Fax: (58) 554 51 51
  • E-mail: biuro@sow-yacht.pl

Udostępnij

Firma SOW-YACHT w obecnej postaci istnieje od 1994 roku. Posiadamy długoletnie doświadczenie w obróbce stali a w szczególności stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Nasze wyroby odznaczają się wysoką jakością i wytrzymałością a jednocześnie bardzo atrakcyjną ceną.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom klientów na wyroby indywidualne i małoseryjne uruchamiamy wycinanie strumieniem wody. Technologia ta pozwala na wykrawanie detali bez ingerencji termicznej co poprawia wytrzymałość korozyjną detali. Produkty poddajemy obróbce gratowania i polerowania wibrościernego bazując na komponentach i urządzeniach niemieckiej firmy Rosler.

Firma CiecieWoda rozpoczęła działalność w 1997 roku jako odział firmy Carcade będącej importerem wózków widłowych Komatsu. W 1998 roku zmieniliśmy profil działalności i staliśmy się niezależnym, bezpośrednim importerem nowych i używanych wózków widłowych.

Informujemy o uruchomieniu cięcia CNC strumieniem wody w stali, aluminium i w materiałach nieżelaznych.
Wielkość stołu 3000X2000.

Oferta

Cięcie strumieniem wody wykonujemy na urządzeniu MAXIEM Waterjet produkcie Grupy OMAX ,światowego lidera w produkcji maszyn do cięcia wodą. Urządzenia Maxiem produkowane są w USA . Konstrukcja stołu obróbczego oparta jest na stabilnej stalowej wannie. Głowica urządzenia zawieszona jest na przesuwnej bramie. Encodery na osi X i Y pozwalają na precyzyjne sterowanie ruchem głowicy tnącej, a korbowodowa pompa wysokociśnieniowa pozwala na optymalizację kosztów eksploatacji oraz wydajną pracę i obróbkę wielu rodzajów materiału jak aluminium, ceramika, kamień, stale , szkło i inne. Oprogramowanie urządzenia w połączeniu z głowicą Mini-Jet pozwala na wykonanie bardzo precyzyjnych detali .
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt do działów firmy

SOW-YACHT
ul. Planetarna 9
80-299 Gdańsk
tel (058) 554 51 51
tel. kom. 0609 600 871
e-mail: biuro@sow-yacht.pl

Zdjęcia

Opis dodatkowy

Dziękujemy za wysłane grafiki.