• <

Fumigacja towarowa, obiektów, wszelkie usługi DDD.

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-547 Gdańsk, Władysława IV 13B
  • Telefon: 602-764-242
  • Fax: (+48 58) 343-22-36
  • E-mail: biuro@cargofum.com.pl

Udostępnij

Idea stworzenia takiej firmy w Polsce zrodziła się w Ameryce Płd. w latach 80-tych, gdzie obecny główny udziałowiec spędził 5,5 roku świadcząc usługi rzeczoznawczo-kontrolne (jako Polcargo) i fumigacyjne w portach Peru, Chile, Ekwadoru i Kolumbii u dostawców mączki rybnej i na statkach wożących mączkę do Europy i Ameryki Płn. łamiąc dotychczasowy monopol firm państwowych i innych światowych firm kontrolnych.

Sytuacja powtórzyła się na początku lat 90-tych w Polsce, ale doświadczenia kontroli towarów rolno-spożywczych, z chemikaliami niebezpiecznymi, ich obrotu i transportu morskiego, wymogów jakościowych, współpraca z najlepszymi na rynku krajowym firmami fumigacyjnymi i ciągłe poszerzanie wiedzy, pozwoliło uzyskać określone miejsce na rynku usług związanych z fumigacją, higieną sanitarną oraz ochroną przed szkodnikami obiektów historycznych, branży spożywczej, gospodarstw ogrodniczych, rolnych itd.

Głównymi klientami, z którymi współpracujemy od kilkunastu lat to korporacje znane na międzynarodowym rynku zbożowym, dla których prowadzimy fumigacje na statkach, w portach polskich i nie tylko, u dostawców zbóż, odbiorców, prowadzimy odpowiednie zabiegi w imieniu firm kontrolnych znających temat i nasz profesjonalizm.

Świadczymy wszelki usługi na terenie kraju z branży, w tym jako jedna z 2 firm, odkażaliśmy glebę bromkiem metylu (którego ograniczone obecnie użycie odbije się naszym zdaniem negatywnie w wielu dziedzinach, zaś zyski będą nie tam gdzie potrzeba ...), jako jedna z nielicznych obsługuje profesjonalnie statki, w tym uzdatniamy wodę w tankach, usuwamy osy i szerszenie na zlecenia osób prywatnych, zarządców, zajmujemy się obsługą obiektów historycznych, muzeów, gdyż tak jak wiele innych wdrażamy również HACCP, jak trzeba współpracujemy nawet z firmami konkurencyjnymi krajowymi i zagranicznymi. Na potrzeby Klientów udzielamy fachowego doradztwa, prowadzimy ekspertyzy, wystawiamy odpowiednie świadectwa, lub uznane certyfikaty.

Kontakt do działów firmy

P.U.H. CARGOFUM Sp. z o.o.
80-547 Gdańsk, ul. Władysława IV 13B
tel./fax: (+ 48 58) 343-22-36
tel. kom: 0602-764-242, 0501-508-118
e-mail: biuro@cargofum.com.pl

Rejestr Przedsiębiorców nr KRS 0000170773 Sąd Rejonowy Gdańsk - Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

Opis dodatkowy

aerozolowanie (zimną, lub gorącą mgłą), aeracja statków i obiektów po fumigacji, audytowanie na tzw. zlecenia trzeciej strony, alternatywne metody zwalczania, bromek metylu, bakteriobójcze zabiegi, browary, chlorowanie wody w tankach, ddd, dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja, dezodoryzacja, deaktywacja, doradztwo, ekspertyzy, eksportowanych zbóż traktowanie przed wysyłką, w trakcie rejsu, fumigacja zbóż, obiektów, drewna, kontenerów bromkiem metylu i/lub fosforowodorem, feromony, gazowanie, fumigacja, ponadto gryzoni i gołębi zwalczanie, gleby odkażanie, HACCP - doradztwo, tworzenie systemów ochrony, higiena sanitarna, hotele, hale sportowe, holowniki, hurtownie, Hylotrupes bajulus, ISO - zabiegi zgodne z międzynarodowymi standardami, IPM, jęczmień i inne zboża, J-system ( na statkach ) kontenery, kawa, kukurydza, karaczany, komary, korniki, lasu i drewna szkodniki, lassioderma serricorne, odkażanie gleby, magazyny zbożowe, mkliki, mrówki, mszyce, myszy, nasiona, nornice, nicienie, nieruchomalia, naczepy, obiekty publiczne i prywatne, oprysk

Dziękujemy za wysłane grafiki.