• <
plus

Systemy odwodnienia okrętów .

Dane kontaktowe

  • Adres: 02-135 Warszawa, Iłżecka 26
  • Telefon: 48 22 575 7035

Udostępnij

Wybierz odwodnienie okrętów firmy BLÜCHER jako najbardziej higieniczne rozwiązanie

Czyste i higieniczne warunki w kabinach, kuchniach i w instalacji sanitarnej to ważne elementy wpływające na efektywność i poczucie komfortu na pokładzie.

Szeroka gama produktów dostosowana do każdego typu konstrukcji pokładu
BLÜCHER® wpusty okrętowe zostały opracowane we współpracy z wiodącymi stoczniami na świecie. System modułowy i bogactwo akcesoriów daje wiele możliwych kombinacji dla zastosowań w przemyśle stoczniowym. W rezultacie, oferta spełnia specyficzne wymagania każdej instalacji niezależnie od konstrukcji pokładu

BLÜCHER wpusty okrętowe są łatwe w instalacji, niezależnie od wykończenia pokładuWszystkie wpusty okrętowe firmy BLÜCHER są przystosowane do wspawania w pokład, mogą być wyposażone w wymienny od góry syfon w celu zapewnienia dostępu do kanalizacji w pełnym przekroju rury kanalizacyjnej. Wpusty ze stali nierdzewnej mogą być połączone z kołnierzami ze stali nierdzewnej lub aluminium. Połączenie to sprawia, że można spawać bezpośrednio do pokładów aluminiowych i grodzi.

Wpusty okrętowe mogą być połączone z systemem rur kielichowych ze stali nierdzewnej
BLÜCHER® Europipe rury i armatura ze stali nierdzewnej szczególnie dobrze sprawdzają się w sektorze okrętowym, system nadaje się do podciśnieniowej kanalizacji spłukiwania toalet jak również kanalizacji grawitacyjnej. System połączeń kielichowych na wcisk jest dostępny w średnicach od 40 do 200 mm dla zastosowań w przemyśle stoczniowym.

Dziękujemy za wysłane grafiki.