• <
plus

Import towarów takich jak konserwy rybne, warzywa i owoce w konserwach.

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-350 Gdynia, Plac Kaszubski 8
  • Telefon: (+48 58) 6662000
  • Fax: (+48 58) 6662007

Udostępnij

Rok 1995
Duńska firma BECH & KJELDAHL A/S tworzy oddział w Polsce pod nazwą BK Food Poland sp. z o.o. Firma zajmuje się importem towarów takich jak konserwy rybne, warzywa i owoce w konserwach, wykorzystując szeroko rozbudowaną sieć kontrahentów na całym świecie.

Rok 1999
Udziały w firmie wykupuje Jan Pulawski. BK Food Poland umacnia swoją pozycję na rynku, co zawdzięcza m.in. ciągłemu doskonaleniu jakości produktów, stałemu kontaktowi z klientami oraz rozległemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy dotyczącej poszczególnych grup towarowych.

Rok 2005
Część udziałów w firmie BK Food Poland kupuje holenderska firma MCM Rotterdam BV, jedna z około 600 firm wchodząca w skład globalnego koncernu japońskiego Mitsui. Pozyskanie tak ważnego partnera strategicznego umożliwia ekspansję na rynki europejskie i znaczne zwiększenie ilości kupowanych towarów.

Rok 2009
Udziały MCM Rotterdam BV przejmuje MCM Holding London. Zmiana związana jest z budową międzynarodowej grupy producentów i dystrybutorów.

U nas z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Oferujemy szeroką gamę produktów spożywczych, m.in.: konserwy z tuńczyka, konserwy rybne, ryby mrożone, owoce morza, warzywa i owoce w konserwach.

Nasi partnerzy na świecie i w Polsce doceniają nasz profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie i ogromną wiedzę w zakresie zakupów i sprzedaży. Te zalety w połączeniu z doskonałymi rozwiązaniami, stosowanymi w dziale księgowości i finansów, czynią z nas solidnego partnera biznesowego i pozwalają nam w pełni zaspokoić wymagania klientów oraz zapewnić naszym kontrahentom wysoki poziom bezpieczeństwa dokonywanych transakcji.

Wszystkie produkty importujemy od wiodących producentów, głównie azjatyckich, którzy pracują w oparciu o systemy kontroli jakości oraz posiadają wszelkie uprawnienia eksportowe. Sprowadzamy więc towar najwyższej jakości, zaś doskonałe rozwiązania logistyczne i administracyjne, wypracowane w naszej firmie, zapewniają terminowość i ciągłość dostaw.

BK Food Poland to gwarancja zdrowej i smacznej żywności.

Opis dodatkowy

konserwy rybne, ryby mrożone, owoce morza, konserwy z tuńczyka, laguna, łosoś norweski,

Dziękujemy za wysłane grafiki.