• <
plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-038 Gdynia, Hutnicza 36
  • Telefon: 48 58 621 10 74
  • Fax: Fax: +48 58 661-25-04

Udostępnij

Strona główna Katalog firm Transport, Spedycja Spedycja morska Beweship Polska Sp. z o.o. Spedycja międzynarodowa i krajowa

BEWESHIP POLSKA
Jesteśmy przedstawicielem BEWESHIP w Polsce. Reprezentujemy grupę powiązanych kapitałowo i współpracujących ze sobą siostrzanych firm w całej Europie. Prowadzimy działalność od 2000 roku. Znajdujemy się w Gdyni i w Warszawie.


BEWESHIP to firma solidna. Potrafimy szybko dostosować się do zmieniającej się rzeczywistości. Gwarantujemy profesjonalny serwis oraz pewność realizacji zleceń, ponieważ od lat działamy na różnych rynkach lokalnych. Proponujemy optymalne rozwiązania w dziedzinie logistyki w oparciu o indywidualne potrzeby naszych klientów. Jesteśmy firmą, która w jednoczącej się Europie zapewnia wsparcie logistyczne ułatwiając współpracę między Zachodem i Wschodem naszego kontynentu.


Opierając się na doświadczeniu naszych pracowników, gwarantujemy profesjonalny serwis oraz pewność realizacji zleceń. Proponujemy optymalne rozwiązania w dziedzinie logistyki w oparciu o indywidualne potrzeby naszych klientów. Działanie naszej firmy nacechowane jest szczególną dbałością o klienta.

Oferta

Transport morskiŚwiadczymy kompleksowe usługi spedycyjno - transportowe w kraju i za granicą z wykorzystaniem transportu morskiego, lądowego i lotniczego we wszystkich kierunkach geograficznych w eksporcie, imporcie i tranzycie.


SPEDYCJA MORSKA
W swojej ofercie mamy kompleksowa oblsuge \"door to door\", uwzgledniajaca odprawy celne (ostateczne, tranzytowe) oraz odwoz drogowy z / do wskazanego przez Panstwa miasta na świecie.


W zwiazku z nasza dobra wspolpraca i licznymi kontaktami z armatorami, zapraszamy z zapytaniami ofertowymi o stawki frachtu morskiego, szczegolnie atrakcyjne cenowo w imporcie kontenerow z Dalekiego Wschodu. Oczywiście jak również w kazdej innej realcji.

Zdjęcia

 - GospodarkaMorska.pl

Opis dodatkowy

spedycja morska, transport morski, transport, spedycja, firma spedycyjna, firma transportowa,

Dziękujemy za wysłane grafiki.