• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
14
paź 2015

Bałtyk 2015. STAN, TRENDY ZMIAN ORAZ WSPÓŁCZESNE METODY MONITOROWANIA ŚRODOWISKA MORZA BAŁTYCKIEGO

Szczegóły wydarzenia

 • Termin:

  14.10.2015 - 16.10.2015

 • Adres:

  Powstańców Warszawy 55
  81-712 Sopot

 • E-mail:

  baltyk2015@iopan.pl

  www.iopan.pl

Głównym celem Konferencji „Bałtyk 2015” jest syntetyczne omówienie i przekazanie osobom zainteresowanym wiedzy o stanie i zagrożeniach środowiska Morza Bałtyckiego oraz prezentacja nowoczesnych technik jego monitorowania przez zaproszonych z wykładami specjalistów.

Konferencja adresowana jest szczególnie do przedstawicieli administracji wszystkich szczebli zarządzających różnymi formami wykorzystania i ochrony Bałtyku. Rejestracja rozpocznie się w drugiej połowie września. Osoby które chciałby w czasie konferencji zaprezentować wyniki swoich badań związanych z poruszaną tematyką, proszone są o zgłaszanie tytułów i streszczeń proponowanych posterów na adres baltyk2015@iopan.pl w terminie do 10 września 2015.

Spośród wszystkich zgłoszonych propozycji posterów Komitet Naukowy dokona wyboru najlepszych, które będą prezentowane przez autorów w czasie konferencji.


Organizatorzy konferencji:

    Komitet Badań Morza Polskiej Akademii Nauk
    Polska Agencja Kosmiczna
    Morski Instytut Rybacki - PIB
    Oddział Morski Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - PIB
    Instytut Morski w Gdańsku
    Państwowy Instytut Geologiczny - PIB Oddział Geologii Morza
    Konsorcjum SatBałtyk, w skład którego wchodzą: Instytut Oceanologii Polskiej Akademii Nauk (Koordynator), Instytut Nauk o Morzu Uniwersytetu Szczecińskiego, Instytut Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego, Instytut Fizyki Akademii Pomorskiej

Bałtyk 2015. STAN, TRENDY ZMIAN ORAZ WSPÓŁCZESNE METODY MONITOROWANIA ŚRODOWISKA MORZA BAŁTYCKIEGO - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.