• <
plus

Dane kontaktowe

  • Adres: Gdynia 81-969, Ul. Czechosłowacka 3
  • Telefon: 58 739 64 20
  • E-mail: bpnt@strefa.gda.pl

Udostępnij

Bałtycki Port Nowych Technologii w Gdyni
Bałtycki Port Nowych Technologii – innowacyjny projekt biznesowy, łączący proces rewitalizacji terenów po dawnej Stoczni Gdynia SA i wspieranie rozwoju przedsiębiorczości na Pomorzu, poprzez łączenie nowatorskich pomysłów technologicznych z produkcją i usługami w kraju i na świecie.

Bałtycki Port Nowych Technologii pełni unikatową rolę w odniesieniu do Gdyni, Trójmiasta, jak również całego regionu. Dzięki działaniom PSSE, firmy które zainwestowały w tereny po dawnej Stoczni Gdynia (duże polskie firmy: Crist, Nauta, Gafako etc.) a także nowi inwestorzy z polski i zagranicy, mogą swobodnie myśleć o rozwoju otoczenia biznesowego swoich firm.

Bałtycki Port Nowych Technologii dysponuje atrakcyjnym, uzbrojonym obszarem, położonym na dawnych terenach stoczniowych. Dzisiaj to miejsce prężnych inwestycji wielu firm. Ponadto, PSSE rozpoczęła proces inwestycyjny, realizując dodatkowe udogodnienia dla inwestorów (przebudowa sieci wodno-kanalizacyjnej, modernizacja budynku biurowego).

PSSE zapewnia pomoc przy uzyskiwaniu zezwolenia na działalność w specjalnej strefie ekonomicznej, oraz wsparcie w procesie inwestycyjnym.

Oferta

Atuty lokalizacji :


Wyjazd na A 1 (obwodnica)


Własne bocznice kolejowe


Port i Terminal GCT


Lotniska – Rębiechowo i Babie Doły


Dogodność transportu publicznego


Transport miejski


SKM


Bliskość terenów miejskich i zaplecza demograficznego dla Inwestorów
Oferta:


uzbrojone tereny inwestycyjne
ok. 16 tys. m2 powierzchni biurowych, w I kwartale 2013 ponad 10 tys. m2 w zmodernizowanym budynku biurowym klasy B plus

Dziękujemy za wysłane grafiki.