• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
22
cze 2021

Baltic Offshore Meeting - 22.06.2021

Szczegóły wydarzenia

22 czerwca 2021 roku odbędzie się Baltic Offshore Meeting - spotkanie środowiska branży morskiej kończące aktywne działania projektu InterMarE South Baltic w 2021 roku. 

Porozmawiamy o:

budowie polskich, morskich farm wiatrowych na Bałtyku. To program szacowany na  130 mld zł. Realizacja całego przedsięwzięcia do 2040 roku ma doprowadzić do powstania 11 gigawatów mocy. 

Morskie farmy wiatrowe to obecnie najbardziej wydajne, odnawialne, bezemisyjne źródło energii. Powstanie polskiego offshore ma ogromne znaczenie gospodarcze dla kraju. To konieczna inwestycja w modernizację krajowej energetyki oraz olbrzymi potencjał pozwalający na stworzenie nawet 80 tys. nowych miejsc pracy w województwach nadmorskich. To również wielka szansa dla lokalnych dostawców i podwykonawców oraz nowe możliwości dla wielu firm i instytucji.

Podejmiemy:

temat potencjału lokalnych firm w łańcuchu dostaw oraz uwarunkowań rynkowych i prawnych. Liczne prezentacje i dyskusje z pewnością zbliżą zainteresowane środowiska do nowego sektora gospodarki.

Gośćmi Baltic Offshore Meeting będą firmy i instytucje planujące aktywny udział w łańcuchu dostaw w ramach budowy i obsługi morskich farm wiatrowych:


Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 17 czerwca 2021 r. –mailowo, na adres: intermare@mtgsa.com.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.