• <
plus

Przedmiotem działalności BMS jest niezależne rzeczoznawstwo ładunkowe, morskie,

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-336 Gdynia, Indyjska 13
  • Telefon: 58 627 46 41
  • Fax: 58 627 46 43
  • E-mail: bms@bms.pl

Udostępnij

Firma Baltic Marine Surveyors została założona w 1991 roku.

BMS jest dobrze zorganizowaną i sprawnie kierowaną firmą kontrolną, świadczącą szeroką gamę usług rzeczoznawczych na terenie polskich portów morskich, a także we wszystkich miejscach w Polsce, gdzie oczekują tego nasi klienci.

BMS ma swoja siedzibę w Gdyni oraz placówkę w Szczecinie.

Oferta

BMS specjalizuje się w dziedzinie rzeczoznawstwa ładunkowego (kontrola ilości i jakości towarów), obejmującego transport, składowanie, a także przeładunek płynnych towarów masowych (ropy naftowej i produktów naftowych, chemikaliów, skroplonych gazów węglowodorowych i chemicznych, melasy, olejów roślinnych, tłuszczów zwierzęcych i innych), sypkich towarów masowych (nawozów sztucznych, towarów chemicznych i innych) oraz towarów workowanych/sztukowych (nawozów sztucznych i innych).

BMS posiada własne laboratorium analityczne wyspecjalizowane w wykonywaniu badań ropy naftowej, produktów naftowych i petrochemicznych, chemikaliów itp. Badania wykonywane są zgodnie z wymaganiami norm krajowych i międzynarodowych (ASTM, ISO, EN, IP, itp.).

Poza kontrolą ilości i jakości różnych towarów, BMS działa również w sferze specjalistycznych usług w zakresie rzeczoznawstwa morskiego (inspekcje na statkach związane z czarterem, kontrole stanu statków, inspekcje dla klubów P&I, kontrole szczelności pokryw lukowych, kontrole związane z uszkodzeniem towarów w czasie transportu i inne), jak również w dziedzinie rzeczoznawstwa technicznego (przedwysyłkowa kontrola urządzeń, kontrola stanu kontenerów konwencjonalnych i zbiornikowych, badania składu gazów i par w zbiornikach, kalibracja zbiorników i inne).

BMS świadczy także usługi konsultingowe w zakresie roszczeń ładunkowych oraz niedoboru (braku) towarów.

Opis dodatkowy

rzeczoznawstwo morskie, rzeczoznawcy morscy, kontrola jakości

Dziękujemy za wysłane grafiki.