• <

Dane kontaktowe

  • Adres: 84-230 Rumia, Majkowskiego 9
  • Telefon: +48 608 382 106, +44 7879 620 754
  • Fax: (58) 781-90-91
  • E-mail: baltexshipservice@wp.pl

Udostępnij

Firma Baltex Ship Service ma wieloletnie doświadczenie w pracach remontowo - stolarskich i spawalniczych oraz hydroblastingu na statkach różnego typu.

Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników - myśląc o przyszłości stawiamy na profesjonalizm. Zatrudniamy osoby rzetelne i obowiązkowe, identyfikujące się z firmą i jej założeniami.

Stale rozszerzamy zakres usług według europejskiego poziomu, unowocześnianie bazy technicznej i aktualizacja technologii wykonywanych prac to czynniki, które wypływają dynamicznie na rozwój firmy.

Do tej pory wykonaliśmy prace remontowo - modernizacyjne na ponad 40 statkach, zarówno w stoczniach, jak i podczas rejsów. Dysponujemy własną bazą transportową, która umożliwia naszym pracownikom dotarcie w miejsce zleceń w ciągu 24 godzin na terenie całej Europy.

O bardzo dobrej renomie firmy świadczy długoletnia współpraca z czołowymi europejskimi armatorami. Nasz sukces zawdzięczamy rozsądnemu połączeniu zarządzania i koordynacji prac z najwyższą jakością ich wykonania.

Mamy przyjemność współpracować m.in. z kompanami:
Seatrade Groningen
Triton GMBH

Opis dodatkowy

hydroblasting

Dziękujemy za wysłane grafiki.