• <
plus

SPEDYCJA MORSKA I LĄDOWA

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-198 Pierwoszyno, Ogrodników 26
  • Telefon: 58 679 17 77
  • Fax: 58 679 17 77
  • E-mail: biuro@aquarius-gem.pl

Udostępnij

Aquarius GEM Shipping działa na rynku spedycyjnym od 27 lutego 2008 roku. Jednak to nie długość istnienia firmy, lecz wiedza i fachowość zatrudnianego personelu sprawia, że możemy zapewnić naszym Zleceniodawcom wzorcową realizację usługi. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w branży spedycyjnej, zarówno w odniesieniu do transportu oceanicznego, jak i lądowego. Poszerzoną informację o świadczonych przez nas usługach spedycyjnych znajdą Państwo w załączniku OFERTA. Solidność i szybkość w działaniu, kontaktowość oraz pełne rozeznanie kierunków obsługiwanych przez przewoźników morskich i lądowych, daje gwarancję pełnej satysfakcji z powierzonej nam usługi.

Oferta

Spedycja morska:
Dzięki dobrej znajomości rynku frachtowego i utrwalonym kontaktom w branży armatorskiej jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom wysyłkę wskazanego ładunku drogą morską w imporcie i eksporcie do dowolnego obszaru świata. Organizujemy transport wszystkich rodzajów kontenerów (20’, 40’ 45’, HQ, FL, RF), oraz drobnicy. Realizujemy organizację i monitorowanie transportu w obrębie wybranej fazy cyklu przewozowego, oraz kompleksowe wykonanie zlecenia spedycyjnego w systemie „door-door”.

Korzystając z wiedzy i wieloletniego doświadczenia naszego wysoko wykwalifikowanego personelu zawsze służymy fachową radą, pomocą oraz błyskawicznym i skutecznym działaniem na każdym etapie realizacji powierzonego nam zlecenia.

Na życzenie klienta organizujemy przeładunek w relacji burta-plac-samochód, na terenie portu w Hamburgu, wraz z dalszą dostawą towaru do wybranego przez Klienta miejsca dostawy w Polsce.

Spedycja lądowa:
Wpółpraca z profesjonalnymi przewoźnikami pozwala nam na dostosowanie się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Oferujemy Państwu:

- organizację transportu ładunków całokontenerowych (FCL)
- organizację przewozu drobnicy (LCL)
- organizację transportu towarów niebezpiecznych ADR, posiadamy uprawnienia doradcy ds. bezpieczeństwa w zakresie transportu drogowego towarów niebezpiecznych ( DGSA )
- magazynowanie i konsolidację ładunków na obszarze portów polskich i zagranicznych.
Transport kolejowy:
Oferujemy kompleksowe rozwiązania logistyczne nie wyłączając transportu kolejowego, zarówno na obszarze Polski, jak i Europy, oraz Dalekiego Wschodu.

Transport lotniczy:
Proponujemy nasze usługi również w zakresie przewozu przesyłek lotniczych.

Odprawa celna:
Współpracując z wyspecjalizowaną agencją celną proponujemy Państwu obsługę w ramach wszystkich obowiązujących procedur celnych.

UBEZPIECZENIA:
Posiadamy ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Spedytora.
Dbając o bezpieczeństwo ładunków naszych Klientów, oferujemy ubezpieczenie typu CARGO na towary przewożone drogą morską oraz lądową.
Zatrudniani przez nas przewoźnicy posiadają ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika.

Opis dodatkowy

spedycja morska, spedycja lądowa, transport kolejowy, transport kontenerów, przewóz drobnicy, magazynowanie ładunków

Dziękujemy za wysłane grafiki.