• <
plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 84-100 Puck, kmdr.E.Szystowskiego 15
  • Telefon: 58 673-20-61
  • Fax: 58 673-23-32
  • E-mail: office@pzm-amex.pl

Udostępnij


Oferta

PRODUKCJA
NAPĘDY MORSKIE:
Oferujemy morskie zespoły napędowe na bazie silników wysokoprężnych i przekładni redukcyjno-nawrotnych naszej konstrukcji. Zespoły te przystosowujemy do pracy w warunkach morskich montując między innymi przekładnię redukcyjno-nawrotną, układ chłodzenia wodą morską, układ sterujący i elektryczny. Zespoły napędowe wyposażone są w tablicę kontrolno-pomiarową oraz sterowanie typu teleflex.

W związku z zaprzestaniem produkcji silników wysokoprężnych przez naszych dotychczasowych dostawców wyszliśmy naprzeciw wymogom ekologicznym i użytkowym i oferujemy zespoły napędowe na bazie amerykańskich silników Cummins QSL 9 , QSM11 .
Silniki z powodzeniem montowane są na jednostkach operujących m.in. na terenie Niemiec. Każdy zespół składa się z silnika, przekładni, sterowania oraz aparatury kontrolno – pomiarowej.

OFFSHORE:
Od połowy lat 90-tych XX wieku specjalizujemy się w produkcji maszyn i urządzeń przeznaczonych na platformy wiertnicze. Spełniamy wymagania standardów NORSOK w tym zakresie.
- wciągarki specjalne dla offshore
POMPY WYSOKOCIŚNIENIOWE:
Produkujemy pompy nurnikowe jednostronnego działania, o maksymalnej wydajności 130 l/min (pompa typu 1502) oraz 260 l/min (pompa typu 1503).
Pompy te mają zastosowanie m.in do udrażniania i czyszczenia sieci kanalizacyjnych i systemów technologicznych oraz w przemyśle, rafinerie ropy naftowej, wydobycie ropy naftowej.

CZEŚCI ZAMIENNE DO SILNIKÓW
Wykonujemy pod zamówienie klienta elementy średnio i wolnoobrotowych silników używanych w kolejnictwie i branży morskiej typu: głowice cylindrowe, tuleje cylindrowe, tłoki, przekładnie, koła zębate, zawory ssące i wydechowe wg dokumentacji zamawiającego.

USŁUGI
OBRÓBKA MECHANICZNA:
Posiadamy uniwersalny i nowoczesny park maszynowy niezbędny do produkcji maszyn i urządzeń przemysłowych.

ODLEWY MASZYNOWE:
Odlewy z żeliwa szarego, sferoidalnego i stopowego, ze stopów metali nieżelaznych (brązy, mosiądze) oraz ze stopów aluminium i ołowiu. Na życzenie z odbiorem towarzystw klasyfikacyjnych (LRS, PRS).

KONSTRUKCJE SPAWANE:
Wykonujemy urządzenia i konstrukcje spawane na bazie powierzonej dokumentacji zgodnie z wymaganiami towarzystw certyfikacyjnych ABS, LRS, DNV oraz NORSOK M101.
typy spoin: wszystkie
klasy jakości spoin: wszystkie
materiały: stal węglowa typu S235, S355, S420;
stal nierdzewna typu AISI 316
grubość spoin: do 100 mm
maksymalny ciężar konstrukcji spawanej: 10 000 kg
automat do cięcia blach sterowany numerycznie

Opis dodatkowy

Części zespołów napędowych, napędy morskie, silniki morskie, układy chłodzenia tablice kontrolno pomiarowe Przekładnie morskie redukcyjno-nawrotne, hydrauliczne Pompy wysokociśnieniowe nurnikowe pompy tłoczące Hydromonitory offshore konstrukcje dla offshore wciągarki dla offshore części do silników wysokoprężnych

Dziękujemy za wysłane grafiki.