• <
plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-560 Gdańsk, ul. Żaglowa 2
  • Telefon: + 48 58 345 70 57
  • E-mail: am@altromarine.eu, studi@altromarine.eu

Udostępnij


Oferta

Budowa statków

Altro Marine oferuje szeroki zakres usług w przemyśle okrętowym, w szczególności budowy statków. Altro Marine pośredniczy w kontraktacji budowy statków, kadłubów i sprzedaży wyposażenia okrętowego, zapewnia pomoc techniczną i konsulting, umożliwia bliską współpracę ze stoczniami, producentami i klientami zagranicznymi.
Kluczowym i wieloletnim klientem jest Larsnes Mek.Verksted AS z Norwegii.

Ponad 10-cio letnia współpraca odzwierciedla się w ilości kadłubów zbudowanych w Polsce za pośrednictwem Altro Marine, począwszy od taklowców Hauge Senior, Skarhaug, Fiskenes i Sætring. Od 2006 roku Larsnes Mek.Verksted rozpoczął nowy etap w swojej historii, budując w Polsce kadłuby sejnerów Sjøglans, Hovden Viking, Hepsøhav, Slettholmen, Solværskjær, Bernt Oskar, Abelone Møgster, Kings Bay i Eros. Również kadłub transportowca żywej ryby został zakontraktowany i zbudowany za naszym pośrednictwem.


Blücher

System cienkościennych rurociągów

Altro Marine jest wyłącznym przedstawicielem Blücher Metal A/S, czołowego duńskiego producenta systemów drenażowych ze stali nierdzewnej. Rurociągi ze stali nierdzewnej Blücher’a do systemów sanitarnych są w pełni wymienne z systemami podciśnieniowymi i grawitacyjnymi. System idealnie sprawdza się w nowych budowach, przebudowach i remontach wszystkich typów statków. Największym odbiorcą produktów Blüchera jest Grupa Remontowa.


Jets

Ciśnieniowe systemy sanitarne

Altro Marine jest wyłącznym przedstawicielem Jets AS z Norwegii. Jets jest skutecznym, ciśnieniowym systemem sanitarnym, szeroko stosowanym w okrętownictwie. Łatwy w zastosowaniu na etapie projektu i na statku, do przyłączenia z każdym systemem obróbki ścieków, system Jets jest łatwy w instalacji, obsłudze i konserwacji. Jets znany jest z jakości, dbałości o środowisko i niskich kosztów obsługi systemu. Najwiekszymi klientami są Grupa Remontowa, Gryfia oraz inne stocznie. 12 statków zbudowanych przez Stocznię Gdańską zostało wyposażonych w system Jets.


Hyde Marine

System obróbki wód balastowych

Altro Marine jest wyłącznym przedstawicielem Hyde Marine Inc. ze Stanów Zjednoczonych, producenta Hyde Guardian, prostego i efektywnego rozwiązania obróbki wód balastowych, spełniającego międzynarodowe wymogi i działającego dwu stopniowo, jako wydajny, specjalny filtr i skuteczny, dezynfekujący zespół UV, niszczący wszelkie organizmy, plankton i bakterie. Nasi potencjalni klienci to stocznie i armatorzy.

Opis dodatkowy

altromarine, budowa statków, Blücher, system cienkościennych rurociągów, ciśnieniowe systemy sanitarne, Hyde Marine, System obróbki wód balastowych

Dziękujemy za wysłane grafiki.