• <
plus

SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA. USŁUGI CELNE

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-336 Gdynia, Indyjska 13
  • Telefon: 58 661 22 27
  • Fax: 58 661 22 03
  • E-mail: office@alfaforw.com.pl

Udostępnij

Alfa Forwarding Ltd Sp. z o.o. jest firmą prywatną z udziałem kapitału zagranicznego, istniejącą i funkcjonującą z powodzeniem od 1993 r.

Siedzibą firmy od początku jej istnienia jest Gdynia. Nasz profil działalności to usługi spedycyjne i celne dla wszelkiego typu przesyłek eksportowych, importowych oraz w tranzycie, a w szczególności organizacja przemieszczania przesyłek w relacjach lądowo-morskich.

Konsekwencja w świadczeniu usług wysokiej jakości zaowocowała dynamicznym rozwojem firmy, szybkim pozyskiwaniem kolejnych klientów oraz usytuowaniem się na jednej z czołowych pozycji w rankingu polskich spedytorów.

Postępujące w ciągu ostatnich lat zapotrzebowanie na usługi logistyczne na najwyższym poziomie spowodowało poszerzenie zakresu oferowanych usług, obsługiwanych grup towarowych, gałęzi transportu oraz zasięgu geograficznego działalności. Tendencja ta utrzymuje się do dnia dzisiejszego.

Wśród klientów firmy znajdują się zarówno multinarodowe koncerny produkcyjno-handlowe oraz firmy sektora MSP jak i osoby prywatne.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Spedycji i Logistyki. Jako spółka świadcząca usługi B2B przynależymy do szeregu klubów i izb gospodarczych, w tym m.in. do Klubu Eksportera przy Państwowej Agencji Inwestycji Zagranicznych, Kanadyjsko-Polskiej Izby Handlowej oraz Międzynarodowego Klubu Biznesu Wybrzeża.

Oferta

Alfa Forwarding oferuje kompleksową obsługę w zakresie morskiej spedycji międzynarodowej w eksporcie, imporcie i tranzycie. Oddziały własne firmy oraz sieć kooperujących agentów zapewniają organizację przewozu ładunków całokontenerowych drobnicy konwencjonalnej, skonteneryzowanej w portach polskich jak również całego świata.

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzi:

>> Organizacja przewozów \"od drzwi do drzwi\"
>> Organizacja frachtów morskich na korzystnych warunkach w relacjach bezpośrednich oraz z uwzględnieniem przeładunku w portach Europy Zachodniej
>> Organizacja przeładunków, składowania i manipulacji towarów w portach, portowych składach celnych oraz na Wolnym Obszarze Celnym w Gdańsku, a także w magazynach własnych usytuowanych poza portem
>> Pełna obsługa celna z uwzględnieniem odpraw w europejskich portach bazowych oraz odpraw w procedurze uproszczonej
>> Poradnictwo portowo - spedycyjno - celne
>> Ubezpieczenie ładunków na całej trasie przewozu
>> Przygotowanie odpraw i kontroli WIJHARS, WIORIN, WIS, Sanepid oraz zabiegi fumigacyjne
>> Konsolidacja ładunków ze specjalizacją do / z USA i Kanady
>> Kontrole ilościowe oraz jakościowe towaru w portach polskich i obcych

Opis dodatkowy

spedycja międzynarodowa, agencje celne

Dziękujemy za wysłane grafiki.