• <
plus

WYNAJEM ENERGII

Dane kontaktowe

  • Adres: 03-046 Warszawa, Bruszewska 20
  • Telefon: +48 608 405419, +48 608 608419
  • E-mail: info@aggreko.pl

Udostępnij

Firma Aggreko plc jest wiodącym światowym liderem w dostawach mobilnych urządzeń na wynajem, służących do zasilania, chłodzenia i klimatyzacji. Zespół ponad 4000 pracowników zatrudnionych w 144 oddziałach jest gotów do udzielenia pomocy 24 godziny na dobę i 365 dni w roku.

Firma Aggreko zajmuje się wynajmem generatorów prądotwórczych oraz urządzeń chłodniczych i klimatyzacji dla klientów szukających zarówno szybkiego, tymczasowego rozwiązania, jak i rozwiązania na określony okres. Kontakt z klientem odbywa się za pośrednictwem sieci 144 oddziałów w ramach tzw. usług Local Business lub globalnie przez dział International Power Projects.

Firma Aggreko zajmuje się wynajmem urządzeń dla różnych sektorów przemysłowych. Od branży budowlanej po rynek kontraktowy, od przemysł stoczniowy po organizację imprez masowych – wykorzystując nasze doświadczenie i wiedzę. Wspieramy przedsięwzięcia organizacji i firm na całym świecie, umożliwiając wynajem generatorów prądotwórczych oraz chłodni kominowych.

Oferta

Firma Aggreko zajmuje się wynajmem urządzeń firmom poszukującym niezawodnego źródła energii elektrycznej lub urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Oferta wynajmu zasilania elektrycznego i urządzeń chłodzących:

Agregaty prądotwórcze i wyposażenie dodatkowe:
- Wynajem agregatów
- Wynajem obciążnic
- Wynajem transformatorów do zas
- Wynajem zbiorników paliwa
- Wynajem rozdzielnic
- Wyposażenie dodatkowe
- Wynajem generatorów gazowych

Urządzenia chłodnicze i klimatyzacyjne:
- Wynajem urządzeń chłodniczych i klimatyzatorów oraz chłodni kominowych
- Mobilne agregaty chłodnicze i klimatyzacje
- Modułowe chłodnie kominowe do chłodzenia dużych ilości wody i ścieków
- Urządzenia chłodnicze i klimatyzacje chłodzone wodą i powietrzem do uzupełnienia stacjonarnych instalacji przemysłowych lub do zapewnienia dodatkowej mocy grzewczej i klimatyzacji miejsc pracy
- Wymienniki ciepła do zwiększenia mocy produkcyjnych
- Grzejniki elektryczne zapewniające ogrzewanie bez płomieni i dymu
- Osuszacze do precyzyjnej kontroli zmieniającej się wilgotności produktów lub powietrza

Usługi Procesowe Aggreko (APS):
W przypadku awarii chłodni kominowej lub chwilowego przekroczenia mocy wieży dział usług procesowych Aggreko (APS) jest gotowy do udzielenia natychmiastowej pomocy. Nasze usługi:
- Maksymalne zwiększenie produkcji w trakcie gorących miesięcy letnich lub w przypadku zwiększonego zapotrzebowania.
- Utrzymanie produkcji w trakcie napraw i konserwacji chłodni kominowych.
- Zmniejszenie kosztownych przestojów powstałych w wyniku awarii.
- Spełnienie lub spełnienie z naddatkiem standardów ochrony środowiska w pełnym zakresie.

Usługa Aggreko Event Services: Jesteśmy doświadczonym partnerem na rynku, dysponującym bazą niezawodnych i wydajnych systemów urządzeń na wynajem, dzięki którym gwarantujemy bezproblemowy przebieg każdej imprezy. Niezależnie od wielkości imprezy, od międzynarodowych zawodów sportowych po lokalne imprezy muzyczne, oferujemy wsparcie i doradztwo dotyczące planowania tymczasowego wynajmu agregatów prądotwórczych oraz rozwiązań w zakresie klimatyzacji.

Usługa Aggreko Energy Saver: Nowatorskie rozwiązanie firmy Aggreko w dziedzinie technologii chłodzenia.
Firma Aggreko wprowadza nowy program Aggreko Energy Saver służący do optymalizacji procesów i zmniejszenia zużycia energii.

Aggreko: zarządzanie paliwami
Usługi w zakresie zarządzania paliwami są szczególnie przydatne dla klientów dążących do uzyskania większej kontroli nad kosztami paliw. Zalety:
- wyeliminowanie konieczności koordynacji zarządzania paliwami z dostawcami
- wyeliminowanie konfliktów terminów przy współpracy z dostawcami
- ograniczenie kosztów (miejsca powstawania kosztów)
- wyeliminowanie ryzyka zanieczyszczenia wyposażenia
- wyeliminowanie koordynacji, dostaw i zużycia paliwa
- łatwy kontakt z nami w przypadku nieregularnego zużycia
- wyeliminowanie awarii agregatów prądotwórczych w związku z brakami paliwa

Firma Aggreko jest największą firmą o zasięgu światowym, specjalizującą się w wynajmie urządzeń. W pełni koncentrujemy się na dostarczaniu klientom usług o najwyższym standardzie i sprzętu o najwyższej niezawodności. Prosimy o kontakt w celu przedstawieniu Państwu naszej kompleksowej oferty.

Opis dodatkowy

wynajem agregatów prądotwórczych, wynajem urządzeń chłodniczych/chłodni, wynajem klimatyzatorów, wynajem chłodni kominowych, wynajem zasilania elektrycznego, wynajem obciążnic, wynajem transformatorów do zas, wynajem zbiorników paliwa, wynajem rozdzielnic, wynajem generatorów gazowych, mobilne agregaty chłodnicze i klimatyzacje, modułowe chłodnie kominowe do chłodzenia dużych ilości wody i ścieków, wymienniki ciepła do zwiększenia mocy produkcyjnych, grzejniki elektryczne zapewniające ogrzewanie bez płomieni i dymu, osuszacze do precyzyjnej kontroli zmieniającej się wilgotności produktów lub powietrza,

Dziękujemy za wysłane grafiki.