• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
16
maj 2019

Śniadanie Biznesowe

Szczegóły wydarzenia

Śniadanie Biznesowe organizowane przez Gdański Park Naukowo-Technologiczny we współpracy z KPMG już 16 maja w Gdańsku. W trakcie spotkania omówione będą dostępne formy wsparcia dla innowacyjnych przedsiębiorstw z sektora stoczniowego, ze szczególnym uwzględnieniem dedykowanego konkursu INNOship. Ponadto ulga podatkowa B+R, nowy instrument Innovation Box oraz pozostałe formy wsparcia. Uczestnicy będą mieli okazję do wymiany spostrzeżeń oraz dyskusji i pytań.

Spotkanie poprowadzi Radosław Ciechański – ekspert w zakresie pomocy publicznej. Pracuje w Zespole Innowacji, Ulg i Dotacji KPMG w Polsce od 2009 roku. Posiadając bogate doświadczenie w zakresie pomocy publicznej, od lat skutecznie wspiera przedsiębiorców w optymalizacji ich działalności. Specjalista w pozyskiwaniu dotacji z funduszy UE, środków krajowych, inicjatyw UE oraz innych źródeł wsparcia, przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie oraz audycie i rozliczaniu otrzymanej pomocy publicznej. Tworzy i realizuje wieloletnie strategie finansowania działalności przedsiębiorstw ze środków publicznych. Posiada doświadczenie w ustanawianiu programów wieloletnich i wprowadzaniu inwestorów do SSE. Jest również autorem artykułów i opracowań dotyczących wsparcia dla przedsiębiorców. Współpracuje z klientami z sektorów m.in.: teleinformatycznego, motoryzacyjnego, energetycznego, chemicznego, FMGC, medycznego.
 
Śniadanie biznesowe odbędzie się w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, przy ul. Trzy Lipy 3 budynek B. Początek o godz. 10.00.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane uczestnictwem, prosimy o przesłanie zgłoszenia drogą mailową na adres a.marszolek@strefa.gda.pl.

Śniadanie Biznesowe - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.