• <

Drugi Ro-Pax dla polskiego armatora zwodowany w stoczni „Remontowa”

Dodano: 10.12.2024

Nieco ponad rok po głośnym wodowaniu kadłuba pierwszego promu wybudowanego w Gdańskiej Stoczni „Remontowa” odbyła się kolejna podobna uroczystość: na wodę opuszczony został gotowy kadłub drugiego Ro-Paxa tej serii.


Podziel się:

Dziękujemy za wysłane grafiki.