Drugi Ro-Pax dla polskiego armatora zwodowany w stoczni „Remontowa”
Dodano: 10.12.2024
Nieco ponad rok po głośnym wodowaniu kadłuba pierwszego promu wybudowanego w Gdańskiej Stoczni „Remontowa” odbyła się kolejna podobna uroczystość: na wodę opuszczony został gotowy kadłub drugiego Ro-Paxa tej serii.