Forum Pracodawców Gospodarki Morskiej po raz pierwszy zorganizowało wydarzenie dla swoich członków w Szczecinie. Korzystając z dużej obecności przedstawicieli sektora morskiego FGM zorganizowało dla swoich członków oraz innych firm zainteresowanych działalnością w organizacji rejs po akwenach stoczniowych i portowych oraz krótkie spotkanie przedstawiające kilka inicjatyw swoich członków.