• <

Ursa oficjalnie przywitana. Na nowym statku Urzędu Morskiego w Gdyni powiewa już polska bandera

Dodano: 10.08.2024

Niedźwiedzica, czyli Ursa, została dzisiaj oficjalnie powitana w gronie statków pod polską banderą. Nowa specjalistyczna pogłębiarka Urzędu Morskiego w Gdyni była dzisiaj bohaterką uroczystości wciągnięcia bandery oraz nadania imienia.


Podziel się:

Dziękujemy za wysłane grafiki.