Przedstawiciele władz, branży okrętowej kadry dowódczej sił zbrojnych oraz inni zaproszeni goście zebrali się w PGZ Stoczni Wojennej w Gdyni, aby być świadkami ceremonii położenia stępki pod okręt ratowniczy dla polskiej Marynarki Wojennej. Budowany od listopada ub.r. „Ratownik” osiągnął kolejny etap prac.
#marynarkawojenna #pgz #pgzstoczniawojenna #gdynia #stoczniawojenna #ratownik #stępka #położeniestępki #polishnavy