• <

Stępka pod „Ratownika” położona. Kolejny duży okręt powstaje w PGZ Stoczni Wojennej

Dodano: 04.02.2026

Przedstawiciele władz, branży okrętowej kadry dowódczej sił zbrojnych oraz inni zaproszeni goście zebrali się w PGZ Stoczni Wojennej w Gdyni, aby być świadkami ceremonii położenia stępki pod okręt ratowniczy dla polskiej Marynarki Wojennej. Budowany od listopada ub.r. „Ratownik” osiągnął kolejny etap prac.

#marynarkawojenna #pgz #pgzstoczniawojenna #gdynia #stoczniawojenna #ratownik #stępka #położeniestępki #polishnavy 


Podziel się:

Dziękujemy za wysłane grafiki.