• <

„Ratownik” ruszył. PGZ Stocznia Wojenna buduje kolejny okręt dla Marynarki Wojennej

Dodano: 27.11.2025

Na terenie gdyńskiej stoczni odbyło się wyczekiwane cięcie blach pod okręt ratowniczy programu „Ratownik”. Nowa jednostka będzie stanowiła kluczowy element systemu wsparcia działań podwodnych polskiej Marynarki Wojennej, jak też ratownictwa morskiego.


Podziel się:

Dziękujemy za wysłane grafiki.