• <

Polarbris na wodzie. To pierwsza jednostka od Karstensena zwodowana w Gdańsku

Dodano: 23.05.2023

Na nowym, gdańskim terenie stoczni Karstensen odbyło się wodowanie statku rybackiego dla norweskiego armatora. Odbywało się to w trakcie przenosin infrastruktury firmy do nowej lokalizacji i choć proces jeszcze trwa, firma intensywnie pracuje nad realizacją zamówień.

Więcej >>


 - GospodarkaMorska.pl

Podziel się:

Dziękujemy za wysłane grafiki.