• <

PG Eksploatacja odebrała kolejny nowy dźwig

Dodano: 20.10.2023

W godzinach popołudniowych 18 października br. na ląd w Porcie Gdańsk zjechał dźwig Liebherr LHM 550. Jest już trzecim, jaki zakupiła firma w związku z rozwojem swojej działalności w zakresie zwiększenia przeładunków towarów masowych.


Podziel się:

Dziękujemy za wysłane grafiki.