• <

Nowy prom Balearii w Gdańsku po LNG

Dodano: 27.03.2023

Najnowszy nabytek hiszpańskich linii żeglugowych Balearia, prom Rusadir, zawinął do Gdańska przed wyruszeniem do Malagi, gdzie rozpocznie regularny serwis na docelowej trasie. Przy terminalu promowym Westerplatte pojawił się po to, by zabunkrować LNG.


Podziel się:

Dziękujemy za wysłane grafiki.