• <

Nordstjernen "zimował" w Gdańsku. Morski oldtimer ma już 70 lat

Dodano: 04.03.2026

W miniony piątek, 27 lutego z Gdańska wypłynął niewielki statek pasażerski Nordstjernen. Ta historyczna jednostka w ciągu ostatnich sześciu miesięcy była "pod opieką" agencyjną WH Shipping Sp. z o.o. i cumowała przy nabrzeżach Ramco Marine, firmy projektowo-konsultingowej, specjalizującej się głównie w modernizacjach i przebudowach statków na całym świecie.


Podziel się:

Dziękujemy za wysłane grafiki.