W miniony piątek, 27 lutego z Gdańska wypłynął niewielki statek pasażerski Nordstjernen. Ta historyczna jednostka w ciągu ostatnich sześciu miesięcy była "pod opieką" agencyjną WH Shipping Sp. z o.o. i cumowała przy nabrzeżach Ramco Marine, firmy projektowo-konsultingowej, specjalizującej się głównie w modernizacjach i przebudowach statków na całym świecie.