• <

Morska Liga Golfa powróciła. Sezon w Postołowie już otwarty [WIDEO, ZDJĘCIA]

Dodano: 16.04.2022

Po dwóch latach powróciły rozgrywki Morskiej Ligii Golfa, która gromadzi pasjonatów tej niezwykłej dyscypliny sportowej. Na otwarciu sezonu w Postołowie była również GospodarkaMorska.pl z kamerą.


Podziel się:

Dziękujemy za wysłane grafiki.