W Gdyni podpisane zostało dziś porozumienie między miastem a GDDKiA w sprawie współpracy przy przygotowaniu przebudowy lub rozbudowy Estakady Kwiatkowskiego. Jest to ważna arteria dla gdyńskiego portu. Podpisany dokument ma potwierdzać, że przy inwestycji dotyczącej Estakady i powiązanej z nią Drogi Czerwonej z samorządem lokalnym współpracować będzie rząd, o co miasto od lat zabiegało.