• <

Dominika Milion, Baltic Hub: dwutorowe myślenie o zrównoważonym rozwoju

Dodano: 16.07.2025

Z Dominiką Milion, dyrektorką ds. zrównoważonego rozwoju w gdańskim Baltic Hubie, podczas Kongresu Polskie Porty 2030 rozmawialiśmy m.in. o sposobach zmniejszenia emisji w terminalu.


Podziel się:

Dziękujemy za wysłane grafiki.