• <

Branża offshore spotkała się na Politechnice Gdańskiej

Dodano: 12.09.2022

W miniony czwartek na Politechnice Gdańskiej odbyła się konferencja Baltic Windustry z udziałem przedstawicieli najważniejszych podmiotów branży morskiej energetyki wiatrowej. W jednym miejscu spotkali się deweloperzy, eksperci i naukowcy.


Czytaj więcej >>

Podziel się:

Dziękujemy za wysłane grafiki.