W piątek 25 lipca z samego rana przy Nabrzeżu Oliwskim zacumował jeden z najbardziej luksusowych statków wycieczkowych na świecie - Crystal Serenity. To już druga wizyta tego cruisera w Gdańsku w tym sezonie - poprzednim razem odwiedził port 3 lipca.