• <

Wodowanie techniczne okrętu patrolowego typu Ślązak

Dodano: 17.12.2014

We wtorek, w Stoczni Marynarki Wojennej w Gdyni odbyło się wodowanie techniczne kadłuba okrętu patrolowego typu „Ślązak”. 

Jednym z celów operacji wodowania było zweryfikowanie z rzeczywistością aktualnej masy okrętu poprzez próbę nośności oraz przygotowanie okrętu do montażu śrub napędowych. 

Podziel się:

Dziękujemy za wysłane grafiki.