• <

W Baltic Hub w Porcie Gdańsk startuje budowa trzeciego nabrzeża kontenerowego

Dodano: 28.11.2022

Choć pierwsze prace zaczęły się już wcześniej, to 28 listopada 2022 roku oficjalnie ruszyła budowa T3 – trzeciego nabrzeża głębokowodnego w terminalu kontenerowym Baltic Hub w Porcie Gdańsk.



Podziel się:

Dziękujemy za wysłane grafiki.