• <

Sezon wycieczkowców w Porcie Gdańsk rozpoczęty. Przybył Le Champlain

Dodano: 18.04.2025

Do Nabrzeża Westerplatte w Gdańsku przybył pierwszy w sezonie 2025 statek wycieczkowy, Le Champlain. Przy udziale orkiestry statek zawinął do gdańskiego portu, a niedługo potem na ląd zeszli pasażerowie, którzy skorzystają z możliwości zwiedzenia miasta.


Podziel się:

Dziękujemy za wysłane grafiki.