• <

Druga edycja Energy Security Congress za nami. Dyskusja o morskim bezpieczeństwie energetycznym

Dodano: 02.02.2026

Reprezentanci władz, służb mundurowych, a także przedstawiciele branży morskiej i energetycznej spotkali się 15 stycznia w Warszawie na Energy Security Congress. Rozwój energetyki morskiej oraz wyzwania związane z jej bezpieczeństwem stały się kluczowymi zagadnieniami, które były omawiane w gronie specjalistów, prezentujących nowe informacje, dzielących się doświadczeniami, a także rozważających metody działania. Budowa morskich farm wiatrowych, ochrona dostaw energii czy też przeciwdziałanie sabotażowi infrastruktury podwodnej były wśród kluczowych zagadnień, o których dyskutowali eksperci. Głównym organizatorem kongresu był Klub Energetyczny.


Podziel się:

Dziękujemy za wysłane grafiki.