• <

Bandera na nowych holownikach WUŻ wciągnięta. Ares, Mars i Pax oficjalnie powitane

Dodano: 19.10.2023

We czwartek około południa spacerowicze, którzy wybrali się na Nabrzeże Ziółkowskiego w Gdańsku, mogli być świadkami nie lada uroczystości: w obecności oficjeli i gości oficjalnie podniesiono polską banderę na trzech nowych holownikach firmy WUŻ Port and Maritime Services: Aresa, Marsa i Paxa.



Podziel się:

Dziękujemy za wysłane grafiki.