Kalendarium wydarzeń

wybierz datę
wybierz datę
Gdańsk

11 - 13.09.2017

AmberExpo

Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO

Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO to największe w Polsce i jedno z najbardziej prestiżowych w Europie wydarzeń poświęconych gospodarce morskiej, organizowane co dwa lata nieprzerwanie od 1982 roku.

Warszawa

20.09.2017

Hotel Novotel Warszawa Airport

Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Nafta-Gaz-Chemia

Międzynarodowa Konferencja i Wystawa „Nafta-Gaz-Chemia” to coroczne wydarzenie gromadzące, już od pierwszej edycji, najznamienitszych polskich i zagranicznych specjalistów sektora nafty, gazu, energetyki i chemii. Jest ono przygotowywane w konsultacji z jednostkami rządowymi, naukowymi, a także przy wsparciu mediów branżowych. Konferencja ma stać się forum do dyskusji, wymiany doświadczeń i przedstawienia nowoczesnych rozwiązań, mających aktualnie największe znaczenie dla branży paliwowo-energetyczno-chemicznej w Polsce. Tegoroczna edycja odbędzie się w Warszawie 20 września.

Szczecin

20.09.2017

Stara Rzeźnia

Biznesowy Event Morski

Panele tematyczne, targi, eksperci, networking, możliwości nawiązania bezpośrednich kontaktów z potencjalnymi kontrahentami, znalezienia partnerów i podwykonawców. 20 września odbędzie się Biznesowy Event Morski, wydarzenie promujące i wspierające gospodarkę morską w Szczecinie i regionie.18 - 19.10.2017

EXPO Kraków

Przemysł zasypany najlepszymi rozwiązaniami podczas 9. targów SyMas

Nowe technologie, usługi zwiększające efektywność zakładu produkcyjnego, czy innowacyjne produkty, dzięki którym wskaźniki wydajności fabryk materiałów sypkich i masowych poszybują w górę - to wszystko pojawi się podczas 9. Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SyMas w Krakowie.30.11.2017

Konkurs solidThinking Student Challenge 2017

Przygotuj projekt z wykorzystaniem oprogramowania solidThinking Inspire i wygraj płatny staż w renomowanej firmie świadczącej usługi z zakresu symulacji numerycznych CAE oraz wspomagania projektowania CAD lub laptop. Przewidziane zostały także nagrody w postaci udziału w HyperWorks Technology Conference Poland 2018 lub bonów rzeczowych. 

Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook