Kalendarium wydarzeń

wybierz datę
wybierz datę
Warszawa

27 - 28.02.2017

Hotel Marriott Warszawa

Konferencja Morska energetyka wiatrowa kołem zamachowym polskiej gospodarki

Fundacja na rzecz Energetyki Zrównoważonej już po raz trzeci, we współpracy z partnerami branżowymi, organizuje międzynarodową konferencję, podczas której dyskutowany będzie wpływ, jaki morska energetyka wiatrowa może mieć na rozwój polskiej gospodarki.

Sopot

07 - 09.03.2017

Uniwersytet Gdański Wydział Ekonomiczny

Transport Week 2017

Transport Week 2017 – siódma już edycja jednej z największych konferencji poświęconych transportowi i logistyce w Europie Centralnej. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dniach 7-9 marca, roku 2017 i będzie poświęcone nowoczesnym rozwiązaniom w zakresie przyjaznych środowisku technologii w branży morskiej, portowej oraz logistycznej.

Gdańsk

12 - 13.04.2017

AmberExpo

V Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2017

Rozwój transportu intermodalnego w Polsce w aspekcie jego wpływu na sprawność i efektywność funkcjonowania systemu transportowego i logistycznego kraju; polskie porty morskie wobec wyzwań rozwoju transportu intermodalnego – ich dostępność komunikacyjna i system obsługi granicznej ładunków. Obecne i przyszłe bariery, zagrożenia oraz szanse; projekty rozwoju nowych szlaków komunikacyjnych w Polsce i w relacji z Polską, ocena ich potencjalnych skutków dla rozwoju transportu intermodalnego w jego dotychczasowej formule – to tematy, którym poświęcone będzie 13 kwietnia w gdańskim AmberExpo V Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2017.

Sosnowiec

26 - 27.04.2017

Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia

Targi Transportu i Spedycji TRANSPORTEX

Zapraszamy do udziału w Targach Transportu i Spedycji TRANSPORTEX, które są doskonałą okazją do przedstawienia ofert i osiągnięć firm działających w obszarze transportu i spedycji, pozyskania nowych kontaktów, a także do zdobycia fachowej wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie technologii i usług transportowych.

Lillestrøm

30 - 02.06.2017

Norges Varemesse/Norway Trade Fairs

Nor-Shipping 2017

Odbywające się co dwa lata Nor-Shipping to jedne z najpopularniejszych targów światowej gospodarki morskiej. Międzynarodowi wystawcy, liczne panele i konferencje stawiają targi w Oslo w czołówce tego typu imprez na świecie.

Gdynia

03 - 05.07.2017

Akademia Morska w Gdyni

INISTA 2017

2017 International Conference on INnovations in Intelligent SysTems and Applications - konferencja organizowana przez pracowników Katedry Systemów Informacyjnych AMG

Szczecin

05 - 08.08.2017

Łasztownia

Regaty The Tall Ships Races szansą dla branży morskiej

W dniach 5-8 sierpnia br. Szczecin ponownie będzie gospodarzem finału regat The Tall Ships Races.  W środowisku Zachodniopomorskiego Klastra Morskiego powstała idea, aby w trakcie zlotu żaglowców pokazać mieszkańcom i gościom Szczecina potencjał, jaki reprezentują firmy z miasta i regionu związane z gospodarką morską. Władze Szczecina pomysł akceptują. Nasze firmy prężnie działają, zatrudniają pracowników i potrzebują absolwentów szkół.

Gdańsk

11 - 13.09.2017

AmberExpo

Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO

Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO to największe w Polsce i jedno z najbardziej prestiżowych w Europie wydarzeń poświęconych gospodarce morskiej, organizowane co dwa lata nieprzerwanie od 1982 roku.

Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook