Kalendarium wydarzeń

wybierz datę
wybierz datę
Gdańsk

24.10.2018

Centrala Polskiego Rejestru Statków

Szkolenie: Prace w przestrzeniach zamkniętych

Głównym celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z charakterystyką pracy w przestrzeniach zamkniętych. Po ukończeniu szkolenia i pomyślnym zdaniu testu wiedzy uczestnicy uzyskają zaświadczenie o odbyciu kursu.

Warszawa

06 - 08.11.2018

EXPO XXI Warszawa

TransLogistica Poland

TransLogistica Poland, to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla firm poszukujących i korzystających z usług transportowych, spedycyjnych, logistycznych (producentów, dystrybutorów, przedsiębiorstw handlowych) oraz osób zawodowo związanych z branżą TSL. W poprzedniej edycji targów udział wzięło 190 wystawców oraz około 6000 profesjonalistów z 34 państw. Biorąc pod uwagę rosnące zainteresowanie firm i rozwój targów, spodziewamy się w tym roku rekordowej edycji.

Serock

06 - 08.11.2018

Hotel Narvil, Serock

Konferencja PSEW 2018

Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej to największe branżowe wydarzenie w Polsce poświęcone energetyce wiatrowej.

Amsterdam

13 - 15.11.2018

Amsterdam Rai

Marine Equipment Trade Show Amsterdam 2018

Marine Equipment Trade Show Amsterdam (METS) to największe na świecie targi łodzi i sprzętu morskiego. Wizyta na tej wystawie jest "koniecznością" dla profesjonalistów w tej branży.

Gdańsl

28 - 30.11.2018

Spichlerze na Ołowiance

Forum Dziedzictwo kulturowe w promocji i rozwoju Regionu Morza Bałtyckiego

Forum Państw Morza Bałtyckiego pt. "Dziedzictwo kulturowe w promocji i rozwoju Regionu Morza Bałtyckiego" odbędzie się w dniach 28-30 listopada. Głównym organizatorem konferencji jest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku. Forum odbędzie się w siedzibie Muzeum – Spichlerzach na Ołowiance.

Poznań

09 - 10.01.2019

Hotel IBB Andersia

Zbiorniki, Rurociągi, Instalacje (ZBRUI)

W dniach 9-10 stycznia 2019r. w Poznaniu już po raz kolejny spotkamy się na konferencji Zbiorniki, Rurociągi, Instalacje (ZBRUI).

Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook