Kalendarium wydarzeń

wybierz datę
wybierz datę
Gdańsk

25.04.2018

Gdański Park Naukowo-Technologiczny

Konferencja ECO-ON Technologie Ekoefektywne w energetyce i budownictwie

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Agencja Rozwoju Przemysłu zapraszają na Konferencję ECO-ON Technologie Ekoefektywne w energetyce i budownictwie. Wydarzenie, które odbędzie się za tydzień w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, będzie poświęcone tematyce prac B + R w dziedzinie Inteligentnej Specjalizacji Pomorza 3 - technologiom ekoefektywnym w produkcji, przesyle, budownictwie, dystrybucji i zużyciu energii oraz paliw. Początek o godzinie 9:00.

Gdynia

26.04.2018

Akwarium – Bałtycki Port Nowych Technologii

innoSHIP 4.0: #SmartFactory w okrętownictwie

Na X piętrze biurowca Akwarium Bałtyckiego Portu Nowych Technologii 26 kwietnia odbędzie się bezpłatna konferencja skierowana do osób związanych z branżą okrętową - innoSHIP 4.0 - #SmartFactory w okrętownictwie.

Gdańsk

25 - 27.06.2018

AMBEREXPO, Gdańsk

BALT MILITARY EXPO 2018 - 15. Bałtyckie Targi Militarne

Bałtyckie Targi Militarne realizowane są w ścisłej współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej, Inspektoratem Marynarki Wojennej Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych, Centrum Operacji Morskich – Dowództwem Komponentu Morskiego Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych. Koncentrują się na tematyce bezpieczeństwa morskiego, systemach obronnych oraz ratownictwa na morzu i lądzie. Wystawa Dedykowana jest Marynarce Wojennej RP, jednostkom specjalnym, żandarmerii wojskowej i służbom zabezpieczenia logistycznego Wojska Polskiego, Straży Granicznej, Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Służbie Celnej i Służbie Więziennej

Gdynia

07 - 08.11.2018

Offshore Wind Logistics and Supplies 2018

Polskie Towarzystwo Morskiej Energetyki Wiatrowej uruchomiło przygotowania do tegorocznej edycji konferencji „Offshore Wind Logistics & Supplies”, która odbędzie się w dniach 7-8 listopada 2018 roku w Gdyni.

Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook