Kalendarium wydarzeń

wybierz datę
wybierz datę


21 - 30.11.2017

Konkurs solidThinking Student Challenge 2017

Przygotuj projekt z wykorzystaniem oprogramowania solidThinking Inspire i wygraj płatny staż w renomowanej firmie świadczącej usługi z zakresu symulacji numerycznych CAE oraz wspomagania projektowania CAD lub laptop. Przewidziane zostały także nagrody w postaci udziału w HyperWorks Technology Conference Poland 2018 lub bonów rzeczowych. 

Gdańsk

08 - 09.05.2017

Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Mareldays 2017. Dni Elektroniki Morskiej na WETI PG

Dni Elektroniki Morskiej MARELDAYS to konferencja popularyzująca tematy elektroniki morskiej wśród specjalistów z branży oraz wśród studentów zainteresowanych tematyką. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Szczecin

11.05.2017

Stara Rzeźnia na szczecińskiej Łasztowni

Konferencja Porty Morskie 2017

Konferencja Porty Morskie 2017, organizowana przez Akademię Morską w Szczecinie oraz Zachodniopomorski Klaster Morski, już w maju. Hasło przewodnie tegorocznego wydarzenia to „Stan i perspektywy wzrostu znaczenia portów morskich w lądowo-morskich łańcuchach logistycznych”. Wiąże się ono z faktem, że wieloraka aktywność gospodarcza realizowana w przestrzeni portu morskiego w coraz większym stopniu wpływa na kształt lądowo-morskich i lądowych łańcuchów logistycznych w wielu regionach świata, a operatorzy logistyczni działający w ich przestrzeni często pełnią w nich rolę liderów.18.05.2017

2. edycja Pomeranian Offshore Networking Platform

Jakie wymagania jakościowe należy spełnić, by móc współpracować z największymi firmami na rynku offshore? To tylko jedno, ale chyba najważniejsze z pytań, na jakie będzie można uzyskać odpowiedź 18 maja 2017 r. podczas drugiej edycji Pomeranian Offshore Networking Platform. Ruszyła rejestracja firm i warto się pośpieszyć, bo poprzednia edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem branży.

Lillestrøm

30 - 02.06.2017

Norges Varemesse/Norway Trade Fairs

Nor-Shipping 2017

Odbywające się co dwa lata Nor-Shipping to jedne z najpopularniejszych targów światowej gospodarki morskiej. Międzynarodowi wystawcy, liczne panele i konferencje stawiają targi w Oslo w czołówce tego typu imprez na świecie.

Poznań

06.06.2017

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Konferencja Aluminium 2017 – Biznes Trendy Technologie

Wydawca magazynu „Nowa Stal” zaprasza na kolejną edycję konferencji „Aluminium. Biznes Trendy Technologie”. Odbędzie się ona 6 czerwca 2017 r. w Poznaniu w trakcie wystawy ITM 2017 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Szczecin

07 - 09.06.2017

Szczecin

5. Międzynarodowy Kongres Morski w Szczecinie

Międzynarodowy Kongres Morski w Szczecinie doczekał się już czterech edycji. W tym czasie w stolicy Pomorza Zachodniego spotkali się i dyskutowali przedstawiciele świata polityki, przemysłu oraz nauki. Od podstaw została zbudowana platforma dla międzynarodowej współpracy branży morskiej i forum do dyskusji dla szeroko pojętej gospodarki morskiej.

Gdynia

03 - 05.07.2017

Akademia Morska w Gdyni

INISTA 2017

2017 International Conference on INnovations in Intelligent SysTems and Applications - konferencja organizowana przez pracowników Katedry Systemów Informacyjnych AMG

Szczecin

05 - 08.08.2017

Łasztownia

Regaty The Tall Ships Races szansą dla branży morskiej

W dniach 5-8 sierpnia br. Szczecin ponownie będzie gospodarzem finału regat The Tall Ships Races.  W środowisku Zachodniopomorskiego Klastra Morskiego powstała idea, aby w trakcie zlotu żaglowców pokazać mieszkańcom i gościom Szczecina potencjał, jaki reprezentują firmy z miasta i regionu związane z gospodarką morską. Władze Szczecina pomysł akceptują. Nasze firmy prężnie działają, zatrudniają pracowników i potrzebują absolwentów szkół.

Gdańsk

11 - 13.09.2017

AmberExpo

Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO

Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO to największe w Polsce i jedno z najbardziej prestiżowych w Europie wydarzeń poświęconych gospodarce morskiej, organizowane co dwa lata nieprzerwanie od 1982 roku.

Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook