Wiadomości

PGNiG w Iranie? Decyzja do wakacji Przemysł, Stocznie, Offshore

PGNiG w Iranie? Decyzja do wakacji

Do wakacji PGNiG ma podjąć decyzję odnośnie inwestowania w poszukiwanie węglowodorów w Iranie – informuje portal bizesalert.pl. Analiza geologiczno-złożowa została już wykonana, teraz czas na rozpoczęcie rozmów handlowych.

opublikowano: 2017-05-24
Wielka Brytania w obawie przed atakami terrorystycznymi przeszukuje tankowce LNG z Bliskiego Wchodu Przemysł, Stocznie, Offshore

Wielka Brytania w obawie przed atakami terrorystycznymi przeszukuje tankowce LNG z Bliskiego Wchodu

Wielka Brytania obawia się ataku terrorystycznego na tankowce LNG – informuje portal biznesalert.pl. Brytyjskie służby specjalne już od dwóch lat przeszukują tankowce przypływające z Bliskiego Wschodu, aby sprawdzić, czy nie ma na nich ukrytych ładunków wybuchowych. Wybuch takiego statku mógłby zablokować brytyjskie gazoporty lub doprowadzić do niedoborów gazu.

opublikowano: 2017-05-23
Do Polski dotarło już 3 mln m sześc. LNG Przemysł, Stocznie, Offshore

Do Polski dotarło już 3 mln m sześc. LNG

W poniedziałek zakończył się rozładunek zbiornikowca LNG, który w niedzielę przypłynął do terminala im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu. To już 15. dostawa surowca drogą morską do Polski. W ten sposób dotarło już 3 mln m sześc. błękitnego paliwa - poinformował PAP rzecznik Gaz-Systemu.

opublikowano: 2017-05-22

Najczęściej czytane

Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook