Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Firmy stoczniowe, Usługi dla stoczni, Produkcja dla stoczni- Konstrukcje okrętowe, Antykorozja, Instalacje okrętowe, Izolacje okrętowe, Prace wykończeniowe na statkach, Meble okrętowe, Stolarka okrętowa, Usługi spawalnicze, Usługi monterskie, Rusztowania

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


Firma JD HYDRO od początku swej działalności zajmuje się kompleksowymi remontami urządzeń hydraulicznych oraz renowacją i regeneracją poszczególnych ich części. Działalność nasza obejmuje także modernizacje i naprawy urządzeń podlegających przepisom UDT, do czego posiadamy stosowne uprawnienia.

JD HYDRO to firma zapewniająca swoim Klientom najwyższy poziom usług. Dewizą naszą jest utrzymanie możliwie najszerszej gamy usług remontowych i serwisowych, oferowanych po konkurencyjnych cenach. Nasz sukces zależy od oceny wystawionej przez naszych Klientów. Mając to na uwadze dokładamy wszelkich starań, by świadczone usługi były pełne profesjonalizmu, a wysoka ich jakość to nasz cel. Pragniemy była silną firmą stawiając na pierwszym miejscu zadowolenie naszego klienta, a zasady współpracy kształtował tak aby JD HYDRO kojarzyło się z wiarygodnym i solidnym partnerem.

Wierzymy, że dokonacie Państwo właściwego wyboru analizując koszty i problemy eksploatacyjne.

Jeżeli cenisz wysokiej jakości serwis, postaw na współpracę z JD HYDRO

Jesteśmy przekonani, iz wybór naszej firmy jako partnera handlowego, pozwoli na szybką i pewną realizację Państwa planów inwestycyjnych z zakresu hydrauliki siłowej.

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook