Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Firmy stoczniowe, Usługi dla stoczni, Produkcja dla stoczni- Konstrukcje okrętowe, Antykorozja, Instalacje okrętowe, Izolacje okrętowe, Prace wykończeniowe na statkach, Meble okrętowe, Stolarka okrętowa, Usługi spawalnicze, Usługi monterskie, Rusztowania

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


Firma Carpenter Sernice C.S. powstała w 2003 roku. Zaczynając od kilku osób wykonujących specjalistyczne usługi wymiany izolacji na statkach typu reefers. Szybko okazało się, iż poziom wykonywanych prac jest najwyżej klasy. Dlatego nasza firma musiała rozszerzać swoją działalność.
Z każdym rokiem inwestujemy w coraz to nowsze technologie, co usprawnia i polepsza rodzaj wykonywanych przez nas usługi.

Elementy stolarki na statkach chłodniczych nie stanowią dla nas problemu. W 2004 roku okazało się, że na rynku jesteśmy znaną i cenioną firmą. Ten jeden rok przygotował nas, aby poznać w pełni wszystkie techniki, które są stosowane na tych statkach odnośnie regulowania temperatury.
Kolejny rok stanowił przygotowania do usprawnienia oferowanych przez nas usług. Dlatego również to przyczyniło się do zatrudniania coraz większej liczby ludzi.

Rok 2006 jest wynikiem kilkuletniej pracy wielu ludzi. Mając szeroki wachlarz specjalistów, nie tylko z branży stolarki możemy wspólnie wykonać każdą zleconą nam pracę.

oferta:


Jesteśmy firmą, dla której jakość wykonywanych prac jest niezwykle ważnym elementem.
Wykorzystując nowe technologie i materiały najwyższej jakości nasi pracownicy będąc specjalistami w swojej branży zapewniają ukończenie zaplanowanych zadań w odpowiednich terminach w najlepszym wykonaniu.

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi?
- znajomość typów statków
- dyspozycyjność
- stosowanie nowych technologii
- mobilność
- komunikatywność
- używane materiały najwyższej jakości
- umiejętność dopasowania się do warunków pracy
- cenimy sobie dobrze wykonaną pracę
- gotowi na wyzwania
- języki znane nam bardzo dobrze to: angielski, niemiecki, rosyjski

słowa kluczowe:


, usługi stolarskie na statkach,prace stolarskie na statkach,stolarka okrętowa , prace stolarskie na statkach kontenerowych,

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook