Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Sprzedaż jachtów i łodzi, Dealerzy jachtów i łodzi, Sklepy żeglarskie, Sprzedaż wyposażenia i sprzętu żeglarskiego, Żaglownie, Dostawcy osprzętu jachtowego

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

oferta:


Firma PPHU Navigo w Lipuszu organizuje spływy kajakowe, jak również produkuje sprzęt wodny i pływający. Prowadzimy także wypożyczalnię łodzi, kajaków oraz rowerów wodnych.

Produkowany i wypożyczany przez nas sprzęt pływający może być wykorzystany nie tylko na spływy kajakowe, ale także na wodne wycieczki po licznych jeziorach.

Spływy kajakowe przygotowywane przez firmę Navigo są zorganizowane profesjonalnie. Chcemy zachęcić Państwa do aktywnego wypoczynku na wodzie zapewniając jednocześnie moc niezapomnianych wrażeń.

Organizujemy spływy kajakowe na rzekach i jeziorach Pomorza i Kaszub m.in.:

- Wda
- Brda
- Słupia
- Łupawa

Po więcej szczegółowych informacji na temat produkowanego przez nas sprzętu pływającego i organizowanych spływów kajakowych zapraszamy na nasze podstrony poświęcone poszczególnym zagadnieniom.

Firma P.P.H.U. NAVIGO w Lipuszu prezentuje Państwu swoją ofertę na wypoczynek w kajaku. Spływy kajakowe organizowane przez nas obejmują między innymi Pomorze i Kaszuby. Zapraszamy tych mniej i bardziej zaawansowanych kajakarzy, jak i osoby nie związane z tym sportem, na skorzystanie z naszej oferty. Mamy nadzieję, że z szerokiej gamy rzek północnej Polski każdy znajdzie coś dla siebie w sezonie 2011, a nasza firma znana już na terenie Kaszub postara się Państwu w tym pomóc jak najbardziej profesjonalnie. Znajdujemy się w samym centrum najpiękniejszych szlaków wodnych, m.in. Wdy, Brdy, Słupi czy Łupawy oraz wielu malowniczych jezior.

Dla naszej firmy nie ma znaczenia czy Państwo wybieracie się na spływ sami (najwyższej jakości kajaki oferuje nasza wypożyczalnia kajaków, łodzi, rowerów wodnych), czy grupą zorganizowaną i chcielibyście Państwo skorzystać z usług organizatora spływów kajakowych. Jesteśmy od tego, aby jak najlepiej taką wyprawę zorganizować - do dyspozycji z miłą i fachową obsługą 24 godziny na dobę.

Spływ kajakowy możecie zacząć z siedziby naszej firmy, która położona jest bezpośrednio nad rzeką Wdą. Tu również odbywa się obsługa kajakarzy. Dysponujemy bezpłatnym parkingiem strzeżonym dla uczestników spływu. Do Lipusza można też dojechać autobusem lub pociągiem z Kościerzyny, Chojnic, Gdyni lub Gdańska. Na terenie wsi, w sąsiedztwie firmy "NAVIGO" znajduje się pole biwakowe z bieżącą wodą i wc.

Jako że jesteśmy producentem kajaków, łodzi, rowerów wodnych czyli szerokiej gamy sprzętu wodnego / pływającego, do Państwa dyspozycji oddajemy sprzęt najwyższej jakości, wyprodukowany przez naszą firmę.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji tegoż sprzętu możemy udostępnić różnego typu kajaki atestowane pod względem wyporności i niezatapialności, jak również niezbędne wyposażenie ratunkowe.

Szlaki wodne:

- Wda
- Słupia
- Łupawa
- Radunia
- Brda
- Wieprza
- Zbrzyca
- Łeba
- Wielki Kanał Brdy
- Kanał Wdy
- Wierzyca
- Trzebiocha
- Św. Struga
- Szlak 17 jezior
- Wietcisa
- Studnica
- Stążka
- Skotawa
- Sępolna
- Reda
- Prusina
- Piesienica
- Pieliska
- Piaśnica
- Parzenica i Niechwaszcz
- Młosienica
- Mątawa
- Mała Wierzyca
- Krówka
- Kłoniecznica
- Kamionka
- Kamienica i Stara Słupia
- Kałębnica
- Jeziora Borzechowskie
- Grabowa
- Czerska Struga
- Chocina
- Bytowa
- Bukowina
- Bielska Struga

Spływy organizujemy w następujących miejscowościach:

- Nowa Brda
- Stara Brda
- Stara Kiszewa
- Sworne Gacie
- Stęrzyca
- Ostrzyce
- Borsk
- Cipusz
- Czarna Woda
- Sulęczyno
- Łeba
- Łupawa
- Woziwoda
- Zawiaty

Sprzęt wodny:

- Łódź wiosłowo-motorowa
- Kajak z lukiem
- Kajak polietylenowy 1-os.
- Kajak polietylenowy 2-os.
- Canoe
- Rower wodny
- Łódź ratownicza
- Kanadyjki

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook