Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Spedycja morska, Logistyka morska - Spedytorzy morscy, Agenci morscy, Pośrednicy morscy, Brokerzy morscy, Maklerzy morscy, Fracht morski, Agencje żeglugowe

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


Ideą firmy jest zamysł stworzenia nowoczesnego, konkurencyjnego dobrze zarządzanego przedsiębiorstwa. Nasza oferta skierowana jest do firm i instytucji, których rozwój, sprawność działania i sukces zależy od szybkiego i sprawnego transportu oraz profesjonalnej obsługi łańcucha dostaw. Wykorzystując własne doświadczenia i znajomość problematyki transportu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie.

oferta:


ATL oferuje kompleksową obsługę klienta, która obejmuje:
Transport drogowy,
Transport morski,
Transport kolejowy,
Transport kombinowany,
Transport ponadnormatywny,
Usługi celne,
Doradztwo w zakresie logistyki.Promy

Pragniemy uprzejmie poinformować, że firma ATL Sp. z o. o. od dnia 1 grudnia 2009 dołączyła do swojego szerokiego wachlarza usług ofertę promową, polegającą na organizowaniu przepraw na trasach:
Calais – Dover – Calais
Dunkerque – Dover – Dunkerque
Oostende – Ramsgate – Oostende
W ramach przeprawy promowej oferowana jest darmowa kabina i posiłek dla dwóch kierowców - nie pobiera się opłaty za drugiego kierowcę.
W porcie Oostande oferowane są:
tanie posiłki i napoje
darmowy prysznic
poczekalnia z TV
dostęp do urządzań faxowych
W porcie Ramsgate:
darmowy parking
dojazd z portu i do portu Oostende przez obwodnicę ( brak korków, brak spóźnień)
Zapraszamy do współpracy, w celu uzyskania informacji o cenach bardzo prosimy o kontakt bezpośrednio z naszym działem operacyjnym
tel +48 58 350 00 04 lub mail: operacyjny@atl.tm.pl

słowa kluczowe:


Transport drogowy, Transport morski, Transport kolejowy, Transport kombinowany, Transport ponadnormatywny, Usługi celne, Doradztwo w zakresie logistyki.

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook