Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Spedycja morska, Logistyka morska - Spedytorzy morscy, Agenci morscy, Pośrednicy morscy, Brokerzy morscy, Maklerzy morscy, Fracht morski, Agencje żeglugowe

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


Aquarius GEM Shipping działa na rynku spedycyjnym od 27 lutego 2008 roku. Jednak to nie długość istnienia firmy, lecz wiedza i fachowość zatrudnianego personelu sprawia, że możemy zapewnić naszym Zleceniodawcom wzorcową realizację usługi. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w branży spedycyjnej, zarówno w odniesieniu do transportu oceanicznego, jak i lądowego. Poszerzoną informację o świadczonych przez nas usługach spedycyjnych znajdą Państwo w załączniku OFERTA. Solidność i szybkość w działaniu, kontaktowość oraz pełne rozeznanie kierunków obsługiwanych przez przewoźników morskich i lądowych, daje gwarancję pełnej satysfakcji z powierzonej nam usługi.

oferta:


Spedycja morska:
Dzięki dobrej znajomości rynku frachtowego i utrwalonym kontaktom w branży armatorskiej jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom wysyłkę wskazanego ładunku drogą morską w imporcie i eksporcie do dowolnego obszaru świata. Organizujemy transport wszystkich rodzajów kontenerów (20’, 40’ 45’, HQ, FL, RF), oraz drobnicy. Realizujemy organizację i monitorowanie transportu w obrębie wybranej fazy cyklu przewozowego, oraz kompleksowe wykonanie zlecenia spedycyjnego w systemie „door-door”.

Korzystając z wiedzy i wieloletniego doświadczenia naszego wysoko wykwalifikowanego personelu zawsze służymy fachową radą, pomocą oraz błyskawicznym i skutecznym działaniem na każdym etapie realizacji powierzonego nam zlecenia.

Na życzenie klienta organizujemy przeładunek w relacji burta-plac-samochód, na terenie portu w Hamburgu, wraz z dalszą dostawą towaru do wybranego przez Klienta miejsca dostawy w Polsce.

Spedycja lądowa:
Wpółpraca z profesjonalnymi przewoźnikami pozwala nam na dostosowanie się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Oferujemy Państwu:

- organizację transportu ładunków całokontenerowych (FCL)
- organizację przewozu drobnicy (LCL)
- organizację transportu towarów niebezpiecznych ADR, posiadamy uprawnienia doradcy ds. bezpieczeństwa w zakresie transportu drogowego towarów niebezpiecznych ( DGSA )
- magazynowanie i konsolidację ładunków na obszarze portów polskich i zagranicznych.
Transport kolejowy:
Oferujemy kompleksowe rozwiązania logistyczne nie wyłączając transportu kolejowego, zarówno na obszarze Polski, jak i Europy, oraz Dalekiego Wschodu.

Transport lotniczy:
Proponujemy nasze usługi również w zakresie przewozu przesyłek lotniczych.

Odprawa celna:
Współpracując z wyspecjalizowaną agencją celną proponujemy Państwu obsługę w ramach wszystkich obowiązujących procedur celnych.

UBEZPIECZENIA:
Posiadamy ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Spedytora.
Dbając o bezpieczeństwo ładunków naszych Klientów, oferujemy ubezpieczenie typu CARGO na towary przewożone drogą morską oraz lądową.
Zatrudniani przez nas przewoźnicy posiadają ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika.

słowa kluczowe:


spedycja morska, spedycja lądowa, transport kolejowy, transport kontenerów, przewóz drobnicy, magazynowanie ładunków

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook