Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Przemysł Offshore, Przemysł Energetyczny-Firmy offshore, Produkcja dla offshore, Konstrukcje offshore, Urządzenia offshore, Wyposażenie offshore, Platformy wiertnicze, Górnictwo morskie, Energetyka morska, Energetyka wiatrowa, Morskie elektrownie wiatrowe

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


ETMAL Spółka z o.o. jest firmą działającą w branży przemysłu stoczniowego. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierów i techników okrętowych. Stałe kontakty z armatorami krajowymi i zagranicznymi pozwalają na podnoszenie poziomu świadczonych usług.

O uznaniu dla jakości naszych prac świadczy stała współpraca i zadowolenie naszych kontrahentów m.in. z Polski, Niemiec, Norwegii, Szwecji i Grecji. Nasze doświadczenie doceniła japońska firma TSUJI HEAVE INDUSTRIES Co ustanawiając naszą firmę, jako jedynego swojego przedstawiciela na Polskę. W listopadzie 2003 r. firma nasza podpisała umowę agencyjną z Briese Shipping Agency Ltd na wykonywanie prac remontowych i usług dla armatorów na statkach i obiektach pływających. Od maja 2004 roku naszym Agentem na terenie Norwegii jest firma DSD Shipping AS

oferta:


Głównym przedmiotem działalności ETMAL Spółka z o.o. są usługi w zakresie nowych budów, remontów i serwisu urządzeń z napędem hydraulicznym.

Wykonujemy remonty następujących urządzeń:

wciągarki kotwiczno - cumownicze i holownicze
maszyny sterowe
dźwigi ładunkowe
wszystkie typy silników i pomp hydraulicznych
siłowniki
akumulatory hydrauliczne
systemy zęzowo - balastowe i instalacje paliwowe
urządzenia połowowe
zawory i rozdzielacze
siłowniki skrętne HYDROTORQUE

Przeprowadzamy kompleksowe remonty statków i urządzeń lądowych w zakresie remontów klasowych i dokowo - konserwacyjnych.

Szeroki zakres naszych usług obejmuje prace:
dokowe
spawalnicze
kadłubowe
rurarskie
elektryczne
konserwacyjno - malarskie
maszynowe
budowę i remont systemów zęzowo - balastowych i instalacji paliwowych
dobór i dostawa urządzeń hydraulicznych oraz układów automatyki

STELAŻE DO SILNIKÓW ŁODZIOWYCH

Na zamówienie jednostki wojskowej firma ETMAL zaprojektowała i wykonała stelaże do przechowywania i transportu silników łodziowych. Powstały produkt okazał się wyrobem otwierającym przed nami nowe perspektywy i nowy rynek.
Stelaże znajdują swoje zastosowanie przy przechowywaniu silników przyczepnych w okresie zimowym w pomieszczeniach zamkniętych, przy transporcie silnika z kei do hangaru oraz przy wykonywaniu przeglądów, remontów i napraw.
Wykonywane przez nas stelaże pozwalają umiejscowić silnik w pozycji w jakiej zwykle pracuje zamocowany silnik do rufy pawężowej na łodzi, co jest ułożeniem korzystnym do przechowywania, remontowania i prowadzenia napraw. Konstrukcja stelaża pozwala na jego położenie wraz z zamocowanym silnikiem do pozycji horyzontalnej, gdy jest to konieczne ze względów remontowych, składowych czy też transportowych. W tej pozycji możliwe jest przenoszenie silnika dzięki rączkom umiejscowionym po obu stronach konstrukcji. Wykorzystanie dwóch kółek spełniających rolę elementu jezdnego pozwala na przetaczanie stelaża z zamocowanym silnikiem.
Nasz wyrób chroniony jest przez Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej pod nr 64147.

Stelaże tego typu wykonujemy jako jedyni w Polsce.

publikacje:


MULTIMEDIA:


foldery reklamowe:


filmy:


ETMAL podczas targów BALTEXPO 2019:

20 lat ETMAL Sp. z o.o.:

słowa kluczowe:


dźwigi okrętowe, wciągarki cumownicze, windy kotwiczne, siłowniki hydrauliczne, system otwierania klap ładowni, silniki hydrauliczne, pompy hydrauliczne, remonty statków, hydraulika siłowa,

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook